Поради

Як вибрати ліхтарик

Для того, щоб правильно вибрати ліхтарик, необхідно володіти певними знаннями та відомостями. Це пов’язано з тим, що виробники пропонують великий вибір їх моделей. До речі, особливо хороший вибір ліхтариків тут https://070.com.ua/ua/, так само в каталозі можна знайти і інші корисні товари.

Щоб підібрати найбільш оптимальний варіант, необхідно керуватися декількома фактами:

• Багатофункціональних моделей ліхтарів не виробляють. Кожна модель спрямована на виконання певного завдання і має індивідуальне призначення.
• Не володіючи належним рівнем знань можна придбати неякісний товар або модель, яка не відповідає вимогам, що пред’являються.

Класифікація за типами

На сьогодні виробники пропонують покупцям, в залежності від їх побажань, вимог і фінансових можливостей кілька типів ліхтарів:

1. Налобні ліхтарі – зручні тим, що в процесі їх експлуатації руки залишаються вільними. Вони кріпляться на лобову частину за допомогою кріпильного гумового пристрою. Особливістю такого ліхтаря є його невелика вагова категорія, можливість залишити руки вільними. Область розсіювання прямує тільки в сторону, куди направлена ??голова.
2. Кишенькові або ручні ліхтарі – вважаються найбільш популярними і мають кілька підтипів:
• автономні ліхтарі – є зручними через те, що їх заряд походить від сонячного світла, а також такий пристрій здатний забезпечити електроенергією смартфон або ноутбук;
• ліхтарик-шокер – є не тільки засобом для освітлення, але і захисним пристроєм, його заряд досить сильний і пробиває навіть щільний пуховик;
• кемпінгові ліхтарі – користуються популярністю у туристів. В основному вони виробляються в формі лампи, що робить їх стійкими на ґрунті.
3. Велосипедні. Мають спеціальне кріплення.
4. Підводні ліхтарі – необхідні для занурень в нічний час доби не тільки для освітлення шляху, але і при проведенні відео зйомки і фотографування підводних об’єктів. Такі ліхтарі в своєму пристрої мають систему охолодження, тож застосування їх на повітрі небажано щоб уникнути їх перегрівання.

Яскравість і тривалість роботи ліхтарика

При підборі параметрів ліхтаря, необхідно звертати увагу на рівень його яскравості. Вона прямо залежить від того, скільки світлодіодних точок в ньому розташовується, і від якого джерела походить його електроживлення. Якщо ліхтарик необхідний для освітлення кімнати або шляху проходження, то можна придбати його з яскравістю в 10 лм. Якщо необхідно освітлити місцину 10-20 метрів, то яскравість ліхтарика повинна складати 20-30 лм.

Залежно від того, який рівень яскравості має ліхтарик, буде залежати, скільки по часу він просвітить. Якщо придбаний якісний ліхтар яскравістю 40 лм з батареєю «АА», то час підсвічування становитиме 4 години. Невеликі ліхтарі, яскравість яких становить 12 лм та працюють від пальчикової батарейки, світять до 20 годин.

Температурний режим світла і живлення

При виборі ліхтарика необхідно звертати увагу на температурний режим світла, що подається. Недорогі моделі мають холодні відтінки світіння, що ускладнює сприйняття освітлюваних об’єктів. Найбільш якісні моделі оснащені теплими відтінками світла, що можна побачити на їх маркування:

• Warm White (теплі).
• Neutral White (нейтральні).
• Cool White (холодні).

Від того, наскільки часто буде експлуатуватися ліхтарик, буде залежати, який тип живлення він повинен мати. Якщо пристрій буде використовуватися вкрай рідко, то він може працювати на універсальних батарейках класу «АА» і «ААА». Якщо ліхтарик буде активно використовуватися, то краще вибрати пристрій з акумуляторним механізмом живлення. Одними з найпопулярніших ліхтариків такого типу вважаються ті, які працюють на літій-іонному акумуляторі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button