Фото

Amazon перетворила свій склад в сонячну електростанцію

Amazon не відстає від інших великих компаній і намагається бути більш «зеленою фірмою». Дана реновація складу є частиною обіцянки перейти на поновлювані джерела енергії до 2025 року.

Компанія Amazon покрила дах величезного складу в Кенті, Англія, 11 500 гігантськими сонячними батареями. Ця система дозволить Amazon генерувати електроенергію, яка буде еквівалентна живленню 700 будинків на рік.

Daily Mail

Перехід на сонячну енергію та встановлення панелей є частиною кліматичного зобов’язання Amazon, яке було озвучено торік. Воно зобов’язує компанію перейти на повністю поновлювані джерела енергії й стати вуглецево-нейтральним бізнесом до 2040 року.

Бріттані Стентон, старший менеджер енергетичної програми Amazon, сказала: «Ми пишаємося тим, що Amazon ставить перед собою мету забезпечити енергією свою глобальну інфраструктуру, використовуючи 100% відновлювані джерела енергії. Ця установка сонячних панелей – всього лише один зі способів, за допомогою яких ми зможемо зробити нашу мережу більш стійкою».

Щоб досягти 100% переходу на поновлювані джерела енергії до 2025 року, Amazon планує інвестувати в більші локальні сонячні установки всією мережею складів. Ці системи потім зможуть живити й інші центри компанії, зменшуючи їх залежність від викопного палива. «Ми також будемо інвестувати у великі проєкти з поновлюваних джерел енергії, які надають енергію в наші місцеві комунальні мережі», – сказала Стентон.

Зобов’язання, які поставила перед собою Amazon, безпосередньо пов’язані з Паризькою угодою по клімату, яке закликає країни і компанії працювати над усуненням або компенсацією викидів вуглекислого газу, щоб зупинити підвищення температури більш ніж на 2 ° C в порівнянні з доіндустріальним рівнем до 2100 року.

В рамках цієї політики Amazon також переходить на повністю електричні транспортні засоби доставки і інвестує 100 мільйонів доларів у проєкти відновлення лісів по всьому світу.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button