Поради

Англійська мова онлайн разом зі школою Smile School

Англійська неофіційно стала міжнародною мовою спілкування. Сьогодні її вивчати можна онлайн. Школа іноземних мов Smile School пропонує ефективний курс для дорослих та дітей. Детальніше про програму можна дізнатися тут. Компанія використовує всесвітньо відомий метод Callan, за допомогою якого вдасться прискорено опанувати англійську. 

Переваги навчального курсу від школи Smile School 

Особливістю роботи школи Smile School є дистанційна форма навчання. Тепер не потрібно витрачати по кілька годин на дорогу до навчального закладу. Займатися можна у будь-якому зручному місці з доступом до інтернету. Таким чином люди з різних регіонів можуть здобути якісну освіту. Студентам потрібно мати комп’ютер, планшет, навушники. Навчальними матеріалами забезпечує компанія. 

Заняття нічим не відрізняються за форматом чи ефективністю від тих, які проходять у класичній аудиторії. До конференції підключають невелику кількість студентів, щоб кожен з них мав змогу відповідати на запитання викладача. Учні бачать викладача та один одного. Навчання проходить в дружній атмосфері, що знижує стрес та посилює невпевненість у собі. 

Школа Smile School використовує метод Callan, який базується на постійному повторенні вивченого матеріалу та поступовому опануванні нового. Це означає, що люди постійно використовують вивчену лексику, доводячи її вимову та вживання в мовних конструкціях до автоматизму. Заняття проходять в інтенсивному режимі, пояснення повністю відбуваються англійською. 

Варіації онлайн-навчання у школі

Школа Smile School розробила кілька навчальних програм, щоб студенти з різними потребами змогли вивчити англійську до рівня носія мови. 

  • англійська мова у невеликих групах, одночасно займаються 3-6 студентів, на занятті йде повне занурення в мовне середовище;
  • індивідуальні заняття: викладач приділяє увагу лише одному студентові, враховуючи індивідуальні його особливості та потреби;
  • англійська для дітей https://smile-school.kiev.ua/onlajn-shkola-anglijskoyi-dlya-ditej/: курс розрахований на дітей віком 6-11 років, використовуються цікаві вправи для зацікавлення найменших учнів;
  • бізнес-англійська: використовується комунікативна методика навчання, вивчається специфічна лексика;
  • курс-інтенсив: максимум практики на занятті, термін навчання скорочується на 30%, на тиждень може відбуватися до 5 занять. 

Перед початком навчання майбутнім студентам пропонують пройти онлайн-тестування, щоб визначити свій рівень володіння мовою. Записатися на пробний безкоштовний урок можна на сайті школи. 

Структура уроків та особливості викладання за методом Каллана

Метод Калана створив справжній бум всередині 20 століття. Програма була розроблена Робіном Калланом. Метод полягає в тому, що людина занурюється у мовне середовище та вивчає мову, як це роблять діти: спочатку сприймає на слух, потім говорить, далі читає та пише. Smile School використовує цей метод для навчання студентів у прискореному режимі. Учням слід давати розгорнуту відповідь на запитання англійською мовою. 

Метод Каллана включає 12 рівнів. Розпочинати навчання можуть люди, які зовсім не володіють мовою. Після завершення курсу людина вільно розмовляє англійською. Школа Smile School має відповідну акредитацію, тому гарантує ефективність курсу. Тривалість уроку складає 50-100 хвилин з короткою перервою. Студенти поповнюють свій словниковий запас, вчаться правильно будувати речення, використовувати ідіоми та розмовні вирази. 

За навчальною програмою Каллан методу не передбачені домашні завдання: на кожному занятті повторюється матеріал з попередніх уроків. Проте студенти мають доступ до навчальних матеріалів та за потребою можуть повторювати вивчене. Щоденні кроки разом зі Smile School допоможуть втілити свою мрію — вільно розмовляти англійською мовою. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button