Поради

Чому можуть відмовити у взятті кредиту

Якщо Ви турбуєтесь, що співробітники МФО можуть відмовити у видачі кредиту, — Ви знаходитесь на потрібній сторінці сайту. Вивчіть основні причини відмови й наберіться впевненості для оформлення заявки.

Є гарний сервіс, власники якого дуже рідко відмовляють у видачі позикових коштів. Називається він MyWallet. Кредит без відмови https://www.mywallet.ua/ua/ отримати можна за допомогою виконання декількох етапів.

Зведення про мікрокредитування

Мікрокредитування являє собою можливість отримати позикові кошти. При оформленні до позичальника виставляється мінімальна кількість вимог.

Виникли мікрокредити у банку Grameen, що був заснований у Бангладеш у 1983 році. Створив його професор економіки Мухаммед Юнус, який за свої заслуги згодом отримав Нобелівську премію миру.

Мухаммед Юнус у своїй книзі про мікрокредитування пише: “Якщо подивитись на звичайних людей — не можна не помітити, що бідні являються такими не через безграмотність чи відсутність навичок. Усе діло у тому, що вони не можуть утримати й накопичити достатню кількість прибутку. У них немає контролю над капіталом, а цей контроль і дозволяє позбутися бідності”.

Як проходить взяття позики

1. Заповнення заявки

Указується сума і термін позики, вноситься повне ім’я, адреса електронної пошти, номер мобільного телефону, дата народження, ІПН і пароль

2. Підготовка документів

Відправляються зроблені скан-копії чи фотографії паспорту й ІПН

3. Підписання договору

Надійде електронний договір, його потрібно вивчити й підписати

4. Очікування

Очікування не займає більш ніж 15 хвилин

5. Використання грошей

При позитивному результату розглядання заявки на вказану кредитну чи дебетову картку надійдуть гроші. Якщо сума правильна — можна переходити до використання коштів

Причини відмови у видачі кредиту

Отримання відмови при оформленні позики в МФО, зазвичай пов’язане з неправильним оформленням заявки. А проте існують такі основні причини, через які не вдається отримати позикові кошти:

  • відправлені скан-копії чи фотографії документів є неякісними;

  • були зроблені помилки при вказанні даних;

  • надані дані, які є неправдивими;

  • жахлива кредитна історія;

  • судимість.

При невдачі можна виправити те, що стало причиною відмови, а потім спробувати відправити повторну заявку.

Підбиття підсумків

Тепер Ви можете без будь-яких проблем оформити позику, тому що знаєте основні причини відмови в оформленні. Для отримання позикових коштів здійсніть перехід по вказаному посиланню та виконайте етапи, що наведені в тексті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments