Поради

Як вибрати агенство нерухомості

foto_cikavosti_19.09.2014-013-07_resizedХочеться, щоб робота була зроблена грамотно і професійно і при цьому вартість послуг не була захмарною. Здавалося б, не такі вже й фантастичні вимоги, але виконати їх може далеко не кожне агентство нерухомості.

При виборі агенства нерухомості практично всі люди переслідують одні цілі. Давайте розглянемо критерії, на які потрібно спиратися при виборі агентства нерухомості:

1. Вартість послуг

Один з найбільш заплутаних критеріїв. Одні ріелтори беруть певний відсоток від угоди, інші фіксовану суму, яку відразу ж вам і позначають. Є ще й такі, які обіцяють все зробити практично задарма.

Відразу відмітайте ті контори, які обіцяють просто фантастичні умови для вас, все це не більше ніж дешевий треп. При виборі між конторою, яка бере фіксовану суму і тієї, яка бере комісію від продажу, потрібно спиратися на загальну суму угоди. При великій вартості квартири перевагу краще віддати тому агентству, яке бере фіксовану суму за угоду. Якщо ж вартість квартири не висока, то краще співпрацювати з ріелторами, які беруть за роботу певний відсоток від угоди.

2. Професіоналізм співробітників

Звичайно, важко зрозуміти наскільки професійний той або інший фахівець до того, як ви не побачите його в справі, але вихід з положення є. У кожної людини є як мінімум близько сотні знайомих, це можуть бути друзі, родичі, сусіди, однокласники, колеги по роботі і.т.д. Ви завжди можете опитати їх, напевно хтось мав справу з агентствами нерухомості з вашого міста і склав про них власне враження. Навіть якщо місто чуже і у вас в ньому немає знайомих, можна знайти інформацію про компанію, і відгуки про її діяльність в мережі Інтернет.

Чим вище буде професіоналізм людей, які будуть вести вашу угоду, тим успішніше вона виявиться в підсумку. Тому треба на вивчення цього питання приділити достатню кількість часу.

3. Досвід роботи

Компанії з поганою репутацією дуже рідко тримаються на ринку більше двох-трьох років. Якщо компанія крутиться в цій сфері вже 10 років, то ця цифра говорить сама за себе. Крім того таке агентство нерухомості буде набагато краще обізнане про ситуацію на ринку нерухомості, ніж тільки створене агентство, і не вчинить вже тих помилок в роботі з клієнтами, які могли бути вчинені в перші роки діяльності.

4. Презентабельність офісу компанії

Офіс є обличчям компанії. Будьте впевнені, якщо агентство розташовується в офісі з обдертими стінами і брудною стелею, то і не варто очікувати що його співробітники візьмуться за вашу справу з ретельністю і з належним професіоналізмом. І навпаки, чистий, просторий, діловий офіс скаже вам про те, що керівництво компанії дуже дбайливо ставиться до думки своїх клієнтів.

5. Наявність реклами

Хоча реклама і є засобом, який може посередній продукт розкрутити до небувалих висот, її наявність у всіх джерелах масової інформації говорить ще й про те, що компанія не відчуває нестачі коштів. Якщо ж у компанії є кошти, значить у неї є і клієнти.

Вибираючи агентство нерухомості потрібно врахувати багато нюансів, намагатися не робити швидких рішень і обдумувати кожен свій крок. Чим вірніше буде ваш вибір, тим більше у вас шансів, що операція пройде без сучка і задирки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button