Головна / Поради / Апарати виского тиску в інтернет-магазині Хомробот

Апарати виского тиску в інтернет-магазині Хомробот

Тротуарна плитка досить популярний у наш час вид покриття, часто використовують його і на заміських ділянках, дачах. Тільки тут за покриттям потрібен додатковий догляд, так як рослини і мох між швів і на поверхні плитки — неминуче явище, а значить це неохайний зовнішній вигляд ділянки, з’являння калюж, болотний запах з подальшим пошкодженням самої плитки. Усунути ці явища можна без хімічних засобів, лише використовуючи апарати високого тиску Karcher.

Головне правильно вибрати насадку для розпилення води під підвищеним тиском. Якщо використовувати стандартне з плоскою струменем сопло, видно, що його сили замало, для того, щоб остаточно видалити мох і пророслі рослини під швах. Якщо для сопла використовувати режим «олівцевого» струменя, відразу зрозуміло, що таким струменем забруднення усуваються набагато легше і швидше, проте продуктивність роботи не висока, це заняття являє собою не зовсім приємний, кропіткий, тривалий процес.

12-10-15-foto-600x450-1

Як бути в цьому випадку. Майже всі побутові апарати високого тиску мають в арсеналі «грязьову фрезу», за допомогою якої робота виконується дуже просто і швидко. Коли в комплекті насадки немає — її можна придбати в магазині техніки для прибирання, вона підійде для будь-якої модифікації АВТ.

Отже, необхідний апарат виского тиску з грязьовий фрезою, лопата, мітла для прибирання снігу, старий робочий одяг, так як робота буде вельми брудною. Але коли відчуєш міць апарату, побачиш, як він швидко перетворює зарослу травою плитку в ідеально чисту, як ніби ще недавно поклали, виникає азарт, прибирання буде доставляти більше задоволення.

Виконуючи роботу, об’єм сміття і бруду, зібраний в процесі чищення, дуже сильно здивує, настільки його буде багато. Відмиваючи водяним струменем непрохідну грязь, необхідно періодично робити п’ятихвилинні паузи, до тих пір, поки вода стече. Що залишилося в результаті сміття можна прибрати за допомогою лопати і мітли. Виконуючи основну задачу, використовуючи апарати високого тиску, важливо вимити і поверхню самої плитки, тому, що навіть при видимій відсутності рослинності, вона досить сильно забруднена, це дуже помітно, якщо торкнутися її сильним струменем води. На закінчення нагадаємо, що для миття тротуарної плитки від масла, жиру, бітуму і т.п., можете ефективно використовувати хімічні речовини Karcher (Керхер), суворо відповідаючи типам забруднень.