Всесвіт

Астрофізик розповів, як буде виглядати Чумацький Шлях після загибелі людства

Астрофізик Етан Сігель припустив, яким побачать небо мешканці Чумацького Шляху через десять мільярдів років, після того як людство загине від Великого вибуху. Свою теорію вчений виклав у журналі Forbes.

За розрахунками Сігеля, небо буде сильно відрізнятися від нинішнього. Так, буде більше червоних гігантів, а галактика Чумацький шлях набуде форму еліптичного гало замість диска. Крім того, в космосі буде менше пилу і газу і менше областей із зірковими формуваннями.

Основною причиною такого результату астрофізик називає злиття Чумацького Шляху з галактикою Андромеда, яке відбудеться приблизно через чотири-сім мільярдів років, а також з іншими найближчими галактиками.

При цьому, якщо в новій галактиці з’являться нові розумні істоти, вони не зможуть побачити нічого за межами зоряного скупчення навіть за допомогою телескопів, оскільки галактики з інших систем будуть все далі віддалятися від нашої.

Прискорене розширення Всесвіту, за словами науковця, приведе до того, що новим землянам здасться, що вони самотні у Всесвіті.

Сігель також висуває гіпотезу, що розумні мешканці нашої галактики будуть задаватися вже іншими питаннями щодо космосу. У них не буде доказів того, що Всесвіт розширюється, оскільки віддалені галактики виявляться невидимими, а також не буде й уявлення про Великий вибух.

При цьому вчений припустив, що в істот, які могли б жити до Великого вибуху, були зовсім інші уявлення про космос, ніж у сучасних людей.

Згідно загальноприйнятій космологічній концепції, Всесвіт почав розширюватися після Великого вибуху, а до нього він перебував в надзвичайно щільному й гарячому стані, званому космологічною сингулярністю.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button