Всесвіт

Астрономи NASA виявили на Плутоні туман невідомого походження

Група астрономів з Лабораторії реактивного руху NASA у Каліфорнії виявили на Плутоні туман невідомого походження. Вчені відзначають, що подібне явище було відмічено на найбільшому місяці Сатурна – Титані.

Матеріали для дослідження передала група астронавтів після прольоту зонда New Horizons неподалік від об’єкта. Над поверхнею Плутона був помічений серпанок невідомого походження. Планетолог Бонні Бураті заявляє, що раніше подібного явища над планетою ніколи зафіксовано не було. Учених більшою мірою цікавить причина утворення туману в даній області.

«Імовірно, потрібно говорити про таке явище, як на Титані. Необхідно встановити зв’язок між цими об’єктами», – ділиться думками Бураті.

Досліджуваний космічний об’єкт привертає до себе увагу науковців з-за схожості з великим місяцем Сатурна. Експерти вже досліджували поверхню і з’ясували, що вона аналогічно, як і на Плутоні, покрита дюнами, морями, озерами, але склад відрізняється від земного. Фахівці з університету роблять припущення, що органічні молекули, які знаходяться в атмосфері, з часом виявляються на поверхні водойм.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button