Поради

Berlin Market: якісна побутова техніка з Європи за доступними цінами

Сучасна людина не мислить свого життя без автоматичних помічників. Прати, готувати їсти, прибирати неможливо якісно та швидко без побутової техніки. Купуючи техніку, важливо обрати надійну продукцію. Допоможе зекономити на ремонті та обслуговуванні побутова техніка з Європи, яка характеризується високою якістю та довгим терміном експлуатації. 

Морозильні камери з Німеччини: переваги по купки

Ще декілька десятків років тому кожна господиня змушена була займатися  консервування продуктів. Огірки, помідори, салати, компоти були лише частиною асортименту, який готували до споживання взимку. Проте сьогодні люди стараються харчуватися свіжими продуктами, адже від способу життя та раціону залежить їхнє здоров’я. 

Разом з тим не кожна сім’я має фінансові можливості купувати взимку свіжі овочі та фрукти в зимовий період року. У такому випадку знадобиться морозильна камера. Завдяки їй вдасться зберігати м’ясо, рибу, кисломолочні продукти, готову їжу, напівфабрикати. Господиням значно простіше готувати їжу. 

Інтернет-магазин Berlin Market пропонує якісні морозильники з Європи з доставкою по Україні. Побутова техніка має кілька режимів роботи, у тому числі швидкого заморожування, що впливає на якість розморожених продуктів. Техніка з Німеччини асоціюється з тривалим терміном експлуатації, простотою користування.

Переваги купівлі морозильної камери з Німеччини

Продукція німецьких брендів користується популярністю серед наших споживачів. Купуючи морозилку з ЕС, клієнти отримують:

  • Великий об’єм камери та привабливий зовнішній вигляд техніки. Чимало людей бояться встановлювати додаткову морозильну камеру (додатково до холодильника). Вони думають, що вона займатиме багато місця. Проте морозилки компактні та поміщають багато продуктів. 
  • Економія електроенергії. Європейські виробники техніки приділяють значну увагу енергозбереженню, тому додаткова морозильна камера не впливатиме на значне зростання рахунка за світло. 
  • Правильне заморожування продукції. Звичайні морозильні камери в холодильниках не можуть забезпечити правильного розподілу температури у камері, що впливає на якість заморожування продукції. Морозильні камери розроблені таким чином, щоб під час заморозки зберегти корисні властивості продуктів. 

Яку техніку можна придбати у магазині Berlin Market

Товари від європейських виробників вирізняються підвищеною якістю, що впливає на терміни експлуатації техніки. Саме тому магазин Berlin Market працює виключно з іноземними брендами, наприклад, Siemens, Bosch, Liebherr, Gorenje, AEG та ін. Ці торгові марки використовують високоякісні матеріали та електроніку. У каталозі представлені:

  • пральні машинки;
  • холодильники, морозильні камери;
  • посудомийні машини;
  • газові та електричні плити;
  • духові шафи та ін. 

В окремій категорії знаходиться кліматичне обладнання. Без обігрівачів, котлів, кондиціонерів неможливо обійтися в жодному будинку. Зволожувачі та осушувачі повітря не є обов’язковою технікою в домі, та вони значно полегшують життя та запобігають захворюванням органів дихання 

Переваги співпраці з магазином Берлін Маркет

Інтернет-магазин відповідально ставиться до своєї місії, тому гарантує, що всі товари, представлені у магазині, мають сертифікацію та гарантію якості від виробника. Побутова техніка перебуває у відмінному стані. Наявність власного складу дозволяє швидко відправляти замовлення до покупця. 

Шукати техніку зручно в каталозі за запитами. Якщо виникають труднощі у виборі, менеджери допоможуть знайти потрібну модель. Власний сервісний центр дозволяє швидко усувати несправності, пов’язані з тривалою експлуатацією техніки. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button