Поради

Перше татуювання у “Фрі Арт Тату”: що потрібно знати, перш ніж його зробити

Рішення зробити татуювання може бути різним: спонтанним чи виваженим. Проте у будь-якому разі, перш ніж сісти у крісло до майстра, вам потрібно знати важливі аспекти його набивання, адже той малюнок залишиться на вашому тілі назавжди. 

Сумісно з майстрами тату-студії freeart.tattoo ми розробили пам’ятку для осіб, які мріють про тату та збираються зробити його найближчим часом. 

тату салон в Киеве

Обдумайте дизайн

Не покладайте відповідальність за вибір натільного візерунка на майстра. Ви маєте самі зрозуміти, чим саме бажаєте прикрасити тіло: кельтський малюнок, маорі, орнаментальне чи графічне тату, або ж взагалі мініпортрет улюбленого песика чи леттерінг з датою весілля. Оберіть щось символічне чи гарне для вас особисто, щоб татуювання тішило вас довгі роки.

Коли немає ідей, але є сильне бажання зробити татуювання – пінтерест у поміч! Також можна переглядати інстаграм-сторінки популярних студій та ознайомлюватися з роботами талановитих майстрів. Так ви швидче визначитеся хоча б зі стилем майбутнього тату. Можливо, вам сподобаються кольорові чи чорно-білі малюнки, портрети чи татуювання в стилі Реалізм, або ж сміливі символічні зображення у стилі традишнл, які майстерно роблять в тату салоні у Києві https://www.freeart.tattoo/.

Безпечна процедура

Обираючи салон та майстра, якому довірите перший натільний малюнок, варто впевнитися у безпеці процедури. Чи стерильно у кабінеті? Чи є одноразові голки та матеріали? 

Недотримання правил стерильності загрожує ризиком підчепити серйозне захворювання: герпес, гепатит, грибкову інфекцію, правець та навіть ВІЛ. Тож будьте уважні!

Розраховуйте бюджет

стоимость татуировки

Татуювання – задоволення не з дешевих, особливо якщо ви бажаєте забити “рукав” або мрієте про малюнок на всю спину. Здебільшого такі масштабні зображення роблять за кілька сеансів, і вартість татуювання може сягати кілька тисяч доларів. 

Експерти не радять робити аби яке тату через брак коштів, бо це мулятиме вас потім. Краще накопичити ще і зробити омріяний малюнок. 

Це боляче

Не можна напевно сказати, наскільки процедура буде болісною саме для вас, адже в кожної людини різний больовий поріг. Хтось може спокійненько переглядати фільм на планшеті, поки тату-майстер робить свою справу, а хтось не стримує сліз. 

Проте є певні ділянки тіла, де робити наколку дійсно боляче, а саме:

  • безпосередньо на кістці;
  • бік тулуба;
  • груди;
  • внутрішня поверхня стегна;
  • внутрішній бік зап’ястка;
  • голова.

І терпіти біль доведеться довго: сенс може тривати кілька годин, залежно від площі покриття. Та потім біль швидко забувається, адже на тілі з’являється краса.

Догляд після сеансу

Свіже татуювання – відкрита рана, за якою потрібно правильно доглядати. Після сенсу майстер розповідає, як саме доглядати за тату, рекомендує мазі для загоєння, застерігає щодо купання у водоймах та ванні. Аби уникнути зараження та пришвидшити загоєння, потрібно виконувати всі рекомендації. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button