Поради

Як відбувається друк пластикових карток?

Пластикові картки – незамінний елемент для багатьох напрямків бізнесу. Вони гарантують зручність та безпеку, однак процес виготовлення цих елементів не дуже простий. Далі ми пропонуємо детально розглянути етапи створення та друку пластикових карток.

Особливості друку пластикових карток

Друк пластикових карток – процес, що вимагає ретельності та якісного обладнання. Проблема часто полягає не лише у можливості отримати чітке зображення, а у тому, як його закріпити на поверхні, адже полівінілхлорид не має здатності поглинати фарбу. Розглянемо процес виробництва детальніше.

Підготовка макету

Макет може надаватися замовником або розроблятися дизайнером. Від якості розробленого макета залежить те, якою буде чіткість картинки. Тому краще такий процес довіряти фахівцям, адже вони виконають усе максимально точно із дотриманням усіх необхідних вимог. 

Процес друку

Дисконтні картки зазвичай виготовляються із використанням сублімаційного методу. Якщо мова йде про великі тиражі, тоді краще використовувати спосіб цифрового друку. Говорячи про останній метод зазвичай мається на увазі струменевий друк, це технологія, що вимагає серйозності та відповідальності у виконанні.

Також може застосовуватися друк на цифрових машинах, цей процес підходить для роботи по пластику (що має спеціальне покриття). У такому випадку є можливість персоналізації ще під час створення карт. Додатковою перевагою є досить висока швидкість виконання процесу.

Ще один вид друку – той, що виконується із ламінуванням. Це досить поширений метод виготовлення пластикових карток. Завдяки такій технології гарантується висока швидкість нанесення зображень та відмінна якість. Малюнки зазвичай наносяться за допомогою УФ-фарб, із можливістю подальшої ламінації пластику. 

Також досить популярним є шовкотрафаретний тип друку. Його застосування актуальне при необхідності створити «позолочений» ефект на поверхні картки.

Додаткові елементи на картках

Спеціальні картки зазвичай мають багато додаткових елементів, таких як:

  • Магнітна смуга. Завдяки їй карту можна використовувати у банкоматах чи зчитувальних пристроях.
  • Смуги для підпису. Це дієві елементи захисту, які не допускають спроби стерти написи на поверхні, адже тоді зіпсується структура малюнку.
  • Scratch-смуга. Широко поширена у картках, що використовуються для оплати послуг, включає розміщення секретної інформації, яка проявляється після протирання непрозорого захисного шару.
  • Голограми. Захищають від підробок, їх впресовують під дією великих температур.
  • Мікросхеми (чіпи). Носії із достатньо великим обсягом інформації, головне завдання – захистити від фальсифікації.

Замовити виготовлення пластикових та смарт-карток в компанії ID card.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button