Екологія

Безсшовне пивне плаття, яке дозволить відмовитися від вирощування бавовни

Австралійська пивна сукня.

Австралійці вирішили віддати данину своєму улюбленому напою і створили “Пивне плаття”. Матеріалом для сукні стала так звана мікробіальна целюлоза. Волокна цього матеріалу отримали, додавши живі бактерії ферментованого пива.

[ads2]

Пивна сукня, на відміну від раніше створеного австралійцями наряду з вина, не має запаху. До того ж волокна нового матеріалу мають більшу гнучкість і хімічно схожі з волокнами бавовни.

Ферментоване пивне плаття

Дизайнер Донна Франклін і вчений Гарі Кас з Університету Західної Австралії, які розробили Nanollose, стверджують, що пивна сукня — це не просто концепт, і новинка. Оскільки волокна матеріалу створюються в результаті ферментації, їх можна отримувати в промисловому масштабі без таких величезних витрат, які необхідні для вирощування бавовни. Крім того, такий одяг можна робити безшовним, що є справжньою інновацією в індустрії моди.

Унікальний матеріал і жодного шва.

Сукня з пива покажуть на міжнародній виставці “Textifood” на 2015 World Expo, яка пройде в Мілані цього літа. Австралійці сподіваються, що їхній винахід стане масовим і міцно увійде в текстильну промисловість.

Натхнення: www.ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments