Здоров'я

Фахівці розробили прилад, що визначає рівень агресивності пухлини

Команда провідних дослідників з університету Південної Каліфорнії реалізувала унікальний у своєму роді досвід.

753de0cca5264e4b0b8ad7baad9dabfa

Підсумки лабораторних випробувань дозволили фахівцям зробити величезний крок на шляху створення нового технологічного устрою. Слід зауважити, що основним завданням інструменту є запобігання поширенню раку в тілі людини. Повідомляється, що лікарям вдалося сформувати програмне забезпечення, що дозволяє визначати наявність агресивної форми онкології в організмі чоловіків і жінок.

Читайте також: 

Згідно інформації, отриманої від авторів розробки, технологія має розмір невеликого рюкзака. Виявлення онкології відбувається завдяки зразкам ракової тканини пацієнта. Під час здійснення клінічних досліджень вчені встановили, що для більш точного діагнозу хворому слід пройти велике тестування. Доктор Марк Харрісон заявив, що створений інструмент здатний здійснювати ряд лабораторних аналізів.

Слід зауважити, що попередні пристрої даного типу залишалися чутливими до різних вібрацій зовнішнього середовища, однак новинка заснована на волоконній оптиці, що робить програму більш точною. Медики сподіваються, що технологія допоможе скоротити число людей, що страждають смертельною недугою.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть