Земля

Врятували колумбійця, який два місяці дрейфував в океані

Американська берегова охорона врятувала колумбійського моряка, який два місяці дрейфував в океані. На очах у чоловіка померли троє членів його команди. Сам він зумів вижити лише дивом.

483ca0fd235740f807d818829c057db3
29-річний колумбієць опинився в трьох з половиною тисячах миль від будинку – його винесло до берегів Гаваїв. 4 травня його доставили в місто Гонолулу, де його зустріли колумбійські дипломати. Як повідомляє NBC News, стан чоловіка не викликає побоювань.

Колумбієць, чиє ім’я не називається, розповів, що два місяці тому вийшов у море з трьома товаришами на невеликому човні. Повернутися в гавань вони не змогли: у судна вийшов з ладу двигун. Врятований розповів, що від голодної смерті він врятувався, харчуючись рибою і м’ясом чайок.

Залишити тіла загиблих товаришів в невеликому човні чоловік не зміг, але зберіг їх паспорти.

«Цьому моряку дуже пощастило, що його човен помітив екіпаж вантажного судна Nikkei Verde, що йшов під панамським прапором», – зазначив представник американської берегової охорони Джон Маккіннон. Він пояснив, що акваторія, де виявили колумбійця, не відрізняється активним рухом суден.

Через перекладача моряк подякував своїх рятівників і зазначив, що дуже важко переживає загибель своїх друзів. За словами чоловіка, він дуже шкодує, що товариші померли, не дочекавшись порятунку.

Кнопка «Наверх»
Закрыть