Відео

Більше мільярда тварин загинули під час лісових пожеж в Австралії

Більше мільярда тварин загинули в результаті тривалих лісових пожеж в Австралії, повідомила прес-служба університету Сіднея з посиланням на проведене дослідження.

Професор Кріс Дікман встановив, що понад 800 мільйонів тварин стали жертвами пожеж у штаті Новий Південний Уельс, а загальна кількість загиблих в країні тварин перевищила позначку в мільярд.

Наведені Дікманом цифри взяті зі звіту Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) за 2007 рік про вплив розчищення земель на дику природу Австралії. Використовуючи ці цифри, автори дослідження встановили середній рівень щільності популяції ссавців, птахів і рептилій в Новому Південному Уельсі, після чого помножили оцінки щільності на площу рослинності.

Вчені, які проводили дослідження, використовували консервативні оцінки, таким чином число загиблих тварин, можливо, істотно вище, випливає з заяви.

В Австралії в результаті природних пожеж вигоріло вже мільйони гектарів землі, вогонь за останні місяці забрав життя 17 людей, знищив тисячу будинків.

В деяких місцях пожежі настільки сильні, а дим такий густий, що гасити їх з повітря стало неможливо. Влада направляє кораблі та авіацію в постраждалий район. На південно-східному узбережжі Австралії проходить масштабна евакуація у зв’язку з пожежами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments