Технології

Китай розширює виробництво великих БПЛА

КНР ввела в експлуатацію нові автоматизовані потужності, які будуть залучені у виробництві нових безпілотних літальних апаратів.

Виробництво БПЛА / ©janes

Китайська академія аерокосмічної аеродинаміки (CAAA) — підрозділ по розробці безпілотних літальних апаратів Китайської аерокосмічної науково-технічної корпорації (CASC) — розширила свої виробничі можливості за допомогою введеного в експлуатацію автоматизованого виробництва в міському окрузі Тайчжоу провінції Чжецзян (Східний Китай).

У своєму повідомленні від 30 грудня 2019 року компанія оголосила про відкриття нового об’єкта, розташованого у спеціальній промисловій зоні.

Подія також ознаменувалася доставкою партії БПЛА Cai Hong 4 (Rainbow 4, або CH-4) виробленої в Тайчжоу. Це, нагадаємо, середньовисотний безпілотник великої тривалості польоту (MALE, Medium Altitude, Long Endurance), призначений для вирішення широкого кола завдань.

Нові виробничі потужності, як вважають експерти, дозволять суттєво посилити і без того величезний потенціал КНР по виробництву безпілотників.

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button