Поради

Миючий пилосос “Томас”: відгуки покупців

Сьогодні вашій увазі буде представлений миючий пилосос “Томас”. Відгуки про даний товар все частіше і частіше з’являються в інтернеті. Виробник обіцяє, що з даною технікою будь-яке прибирання стане для вас справжнім задоволенням. Тільки так це насправді? Зазвичай виробники воліють трохи прикрашати дійсність. І сьогодні нам належить розібратися, які реальні думки від покупців отримує миючий пилосос “Томас”. Відгуки про нього ми зараз і почнемо вивчати.

Чи варто купувати

Так чи потрібен у сучасному господарстві миючий пилосос? Адже зовсім недавно люди обходилися і без такого пристосування.

Але прогрес не стоїть на місці. А у сучасної людини дуже мало вільного часу. І витрачати його на сухе, а потім і вологе прибирання просто не хочеться. Тоді на допомогу приходить миючий пилосос “Томас Твін ТТ Аквафільтр”. Відгуки задоволених покупців цієї моделі (як і про багатьох інших) зараз дуже поширені. Така техніка, як обіцяє виробник, забезпечить легке і швидке прибирання. Як вологе, так і сухе.

Таким чином, миючий пилосос просто незамінний в тих сім’ях, де вологим прибиранням доводиться займатися мало не кожен день. Приміром, де є маленькі діти або алергіки. Звідси висновок: обзаводитися даними пилососом варто. Але тільки якого виробника? Потрібно віддавати перевагу “Томасу”?

Цінник

Почнемо з вами з того, що для будь-якого товару величезну роль відіграє його ціна. Особливо якщо це стосується техніки. Тим більше, побутової. Адже нікому не хочеться зайвий раз переплачувати за неякісний телевізор або холодильник.

Миючий пилосос “Томас” тількі тут отримує неоднозначні. Чому? Справа все в тому, що ціна даної техніки коливається в межах від 3800 – до 9000 грн. І поки незрозуміло, чи варто користуватися ним. Може бути, краще потягати за собою по квартирі відро з водою та ганчірку? Це дешевше, та ще й звичніше для багатьох господинь.

Проте якщо порівняти наш товар з іншими схожими “чудесами техніки”, то миючий пилосос “Томас Твін ТТ Аквафільтр” відгуки отримує щодо цінника дуже навіть хороші. Точно так само, як і будь-яка інша модель подібних пристосувань для прибирання приміщень. Можна сказати, що дана техніка має середню вартість.

Запчастини

Далі, дуже важливо потурбуватися про наявність запчастин для домашньої техніки. Адже саме цей факт іноді відіграє вирішальну роль. Він важливий тому, що ніхто не застрахований від раптових поломок, які доведеться усувати.

Миючий пилосос “Томас ХТ” (і інші моделі цієї марки) в народі відомий тим, що складові при поломках дістати буде досить важко. Зазвичай вони знаходяться в інтернет-магазинах або фірмових реальних магазинчиках. Плюс до всього, вартість таких запчастин іноді починає бентежити до непристойності.

Деякі покупці кажуть, що варто двадцять разів подумати, перш ніж купувати пилосос “Томас”. Адже ціна і на сам пристрій, та на складові досить висока. А це далеко не самий приємний момент при плануванні бюджету, і витрати на техніку. Тим не менше цей факт відлякує меншість покупців. Що думають ті, кому не страшні високі ціни? Давайте спробуємо з вами розібратися в цьому непростому питанні. Адже у нас в запасі ще дуже багато критеріїв вибору миючих пилососів для будинку і нежитлових приміщень.

Громіздкість

Для господинь дуже важливий факт займаного простору технікою при її зберіганні та використанні. Адже не у всіх сучасних квартирах є багато вільного місця. Тому часто доводиться вибирати, враховуючи даний факт.

[ads2] Миючий пилосос “Томас Твін Т1” відгуки в цій області (точно так само, як і будь-яка інша продукція даної фірми) отримує не особливо хороші. Багато покупців кажуть, що це справжній мамонт, а не техніка для прибирання, будинків і офісів. Тобто підкреслюють надмірну громіздкість пилососа.

Крім того, ця техніка вважається вкрай неповороткою. У маленькій квартирі такий миючий пилосос може стати справжньою бідою. Плюс до всього додається ще й вага. Він дуже великий. І це не годиться для швидкого прибирання, особливо якщо його проводить тендітна жінка. Для того щоб прибирати “Томасом”, іноді доведеться докласти чималих зусиль, зокрема у великих приміщеннях. Але і це лякає далеко не всіх. Адже найчастіше важливий результат роботи, а не займане місце або вага.

Застосування

Дуже багато хто цікавиться, як мити миючим пилососом “Томас”. Даний процес дуже просто реалізується. І це не може не радувати. Зазвичай подібного роду питання задаються тими покупцями, які не люблять читати інструкції. Або ж вивчають процес роботи техніки “методом тику”.

Втілити задум у вологому прибиранню будинку вам допоможе миючий пилосос “Томас”. Інструкція по застосуванню вкрай проста. Зазвичай потрібно просто залити трохи рідини в спеціальний отвір, а потім включити режим вологого прибирання. Для цього існує окрема кнопка. Ось і все – можете проводити прибирання в приміщенні.

Простота застосування радує практично всіх покупців пилососів “Томас”. Деякі моделі інших виробників часто мають досить складну систему керування режимами прибирання. Але тільки не “Томас”. Він може використовуватися навіть дітьми, настільки все гранично просто і зрозуміло. У цьому сенсі відгуки про розглянутих сьогодні пилососах вкрай позитивні.

Термін служби

Кожному покупцеві хотілося б, щоб техніка слугувала йому вірою і правдою вічно. На жаль, такого не буває. Тому дуже важливим моментом при виборі техніки (особливо для прання-прибирання) є термін служби.

Миючий пилосос “Томас ТТ Аквафільтр” відгуки отримує в цій галузі цілком позитивні. Те ж саме стосується і інших моделей даної торгової марки. Багато покупців кажуть, що, незважаючи на свою неповороткість, громіздкість і високу ціну, цей товар відрізняється прекрасною якістю. Плюс до всього, він простий в обігу.

В середньому така техніка служить близько 8 років. А інші пилососи – приблизно 4 роки. А потім доведеться міняти їх на нові. Адже найчастіше поломки просто вже не можна полагодити. І тут миючий пилосос “Томас” отримує хороші відгуки. Адже часто досить замовити відсутню (зламану) деталь, замінити її – і все. Можна знову використовувати пилосос за призначенням ще дуже довгий час. І цей факт, зрозуміло, позитивно позначається на терміні служби техніки.

Сухе прибирання

Ви хочете придбати миючий пилосос? Який вибрати? Відгуки “Томас” (пилосос) отримує дуже хороші щодо здійснення сухого прибирання. Так що цілком можете зупинитися на цьому варіанті. Справа залишиться за малим – всього лише підібрати собі ту чи іншу модель. Як правило, тут все обмежується перевагою дизайну і цінником на товар.

Що ж кажуть покупці про описуваному пристрої? Наприклад, можна зустріти відгуки, які свідчать, що це  справжній “звір”, а не пилосос. Він прекрасно всмоктує бруд, а також не залишає пилу. Навіть осілого. Тобто з такою технікою ви зможете забратися навіть у запилених і віддалених місцях. І при всьому цьому можна паралельно забезпечити вологе прибирання, що дуже зручно.

Більшість клієнтів використовують миючий пилосос “Томас”, відгуки про який ми ще не вивчили в повній мірі, виключно для сухого прибирання. Вологе воліють робити за допомогою просто звичайної ганчірки і швабри. Тим не менш якщо вам подобається такий тип прибирання за допомогою пилососа, то “Томас” цілком придатний для цієї задумки.

До речі, така техніка прекрасно підходить і для паркету. Багато жінок стверджують, що на їх підлозі не залишається ніяких подряпин і тріщин після використання цього неповороткого і громіздкого “дива”. Але і це ще далеко не всі думки, які можна зустріти. І зараз нам належить дізнатися, що ще говорять про “Томаса” покупці.

Догляд

Будь-яка техніка вимагає певного догляду. Причому чим він важчий, тим гірше будуть відгуки про неї. Як у нас справи з пилососами? Давайте спробуємо розібратися в цьому непростому питанні.

Чому непростому? Та все тому, що миючий пилосос “Томас Аквафільтр” відгуки отримує двоякі щодо догляду. Хтось каже, що процес проходить дуже легко і просто, а хтось скаржиться на довге, важке і нудне очищення. Не можна сказати, що жодних проблем з доглядом за пилососом немає. Є, але вони не такі вже й значні. Так як користуватися миючим пилососом “Томас”? Як забезпечити грамотний догляд за ним?

Зазвичай всі проблеми з’являються виключно після прибирання великих приміщень. І полягають вони в очищенні фільтрів. При всьому цьому дана деталь служить близько 2-3 років, а потім ламається. Середній час очищення оного – приблизно 15 хвилин. Деяким покупцям даний факт не до вподоби. Дійсно, якщо ви можете прибрати квартиру або офіс за 20 хвилин звичайним пилососом, то навіщо користуватися миючим пилососом? У цьому випадку безпосереднє прибирання займає близько 5 хвилин, а решту часу – очищення фільтра. Його, до речі, радять проводити після кожного використання. Деякі клієнти кажуть, що простіше купити звичайний “пильовик” і користуватися ним.

Гучність роботи

Зрозуміло, для багатьох дуже велику роль грає шум, видаваний пилососом при роботі. Особливо це стосується сімей з маленькими дітьми або новонародженими. Як правило, такі люди зазвичай вкрай серйозно ставляться до вибору техніки.

Миючий пилосос “Томас” відгуки в даному напрямку отримує далеко не найкращі. За словами покупців, деякі моделі працюють занадто голосно навіть для дорослої людини. Якщо ви вирішите швиденько прибратися в квартирі, наприклад, рано вранці, щоб нікого не розбудити, то можна залишити дану задумку. У вас це просто не вийде. Адже видаваний шум зможе “навіть мертвого розбудити”.

Інший функціонал

Перед тим як мити килими пилососом “Томас” або проводити вологе прибирання ним, треба дізнатися ще кілька важливих моментів щодо даної техніки і виробника. Наприклад, які недоробки у всіх моделях були знайдені клієнтами. Їх не так вже й багато, але часом вони змушують нас замислитися над підсумковим рішенням використання того або іншого товару.

Наприклад, варто звернути увагу на той факт, що деякі моделі після 6 місяців використання перестають добре всмоктувати бруд і пил після прибирання. Оцінюючи об’єктивно, можна сказати, що дане явище спостерігається вкрай рідко. Тим не менш, його обов’язково згадують покупці. Адже основна функція пилососа – якісно проводити прибирання приміщення.

Також варто звернути увагу на той факт, що у всіх моделях без винятку дуже багато дрібних деталей. Здавалося б, нічого страшного в цьому немає. Тільки от покупці в один голос твердять, що для якісного догляду за пилососом доведеться розбирати його “по болтикам” і мити. А це при наявності маленьких деталей величезна проблема.

Плюс до всього, щодо вологого прибирання навіть кращий пилосос “Томас” (миючий) отримує добрі відгуки. По-перше, якщо не виливати воду з бачка, то вона швидко починає тхнути. В принципі, не така вже і велика проблема. А ось наступний момент потребує особливої уваги. Адже покупці кажуть, що пилососи “Томас” через кілька місяців проведення вологого прибирання перестають всмоктувати воду. Тобто зі своїм додатковим функціоналом техніка справляється погано. Деколи доводиться потім витирати все самою звичайною ганчіркою або губкою.

 

Зате всі моделі “Томаса” оснащені дуже великою кількістю різноманітних насадок. У більшості випадків всі вони використовуються виключно для здійснення сухого прибирання. Миються насадки вкрай легко і просто. І для їх зберігання не потрібно виділяти окреме місце.

Підсумки

Ось і настав час підвести підсумки нашої розмови. Справа все в тому, що миючі пилососи “Томас Аквафільтр” відгуки отримують неоднозначні. З цієї причини зробити остаточний висновок про те, чи варто звертати на дану марку увагу, чи ні, дуже важко.

Проте спробувати варто. Якщо у вас є зайві кошти, а також багато часу і місця в квартирі, то ви цілком можете придбати яку-небудь модель “Світанок”. Судячи з відгуків, він мало чим відрізняється від своїх “побратимів” – інших миючих пилососів. У нього є точно такі ж недоліки і достоїнства.

Зазвичай клієнти не особливо часто користуються “Томасом”. Вони вважають за краще прибратися в будинку за допомогою звичайного пилососа, а миючий використовують приблизно раз у два тижні. Якщо ж вам не дуже хочеться думати про догляд за даною технікою, а також ламати голову над тим, де зберігати громіздкий пилосос, то краще залишити ідею про покупку до кращих часів. В іншому випадку, спробуйте трохи покористуватися “Томасом”. Може бути, вам миючий пилосос цієї марки доведеться за смаком.

Натхнення: www.syl.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button