Поради

БК Паріматч-чому ця контора настільки популярна?

Велика кількість міжнародних букмекерських контор з радістю приймає українських гравців, і надає можливість клієнтам відкривати рахунки в національній валюті і виводити гроші комфортними способами. Але всіх їх відносять до нелегальних в цій країні. Водночас у беттінговій компанії бк паріматч особливий статус – тепер це єдина букмекерська контора, що володіє державною ліцензією. Так в чому ж полягає популярність цього оператора ставок?

Ефективна реклама Pari Match

Перше, що впадати в око гравцям, – це репутація контори. Не рахуючи банерів з емблемою Паріматч по телевізору і на YouTube, беттінгова компанія відома завдяки:

* Активній взаємодії зі спортсменами – особами марки Pari Match є Майк Тайсон і Конор Макгрегор. Подейкують, що останній отримує від букмекерської контори захмарні суми – щорічно приблизно 5 млн.$.
* Співпраця з широко відомими командами. З минулого року БК виступає меценатом футбольних команд Ювентус, Лестер і Евертон.
* Підтримці Асоціації футболу України. Здебільшого завдяки роботі над впізнаваністю торгової марки букмекер привернув величезну аудиторію гравців, що віддають перевагу робити ставки якраз на сайті Pari Match.

Сайт беттінгової компанії

Величезне значення для популярності має зручність використання офіційного сайту. Відвідуючи онлайн-майданчик Pari Match Україна, гравець зможе відразу ж розібратися в її функціональних можливостях. Процес реєстрації на сайті займає приблизно 2 хвилини, а внесення коштів на рахунок – ще менше. Лояльним користувачам БК дозволяє вибрати: робити ставки, як на звичній старій версії сайту, так і на новій.

Парі матч має великий асортимент спортивних дисциплін та ігор. Гравець може робити ставки на хороших умовах, переглядати трансляції матчів у прямому ефірі, швидко отримувати грошову винагороду. Розробниками сайту були створені максимально зручні умови для будь-якого клієнта. Якщо потрібно отримати допомогу або іншу інформацію, в будь-який час можна звернутися до досвідченого працівника контори.

Щоб грати на мобільних телефонах, компанією було розроблено мобільне програмне забезпечення для iOS і Android. Зі смартфона гравцям доступний той же функціонал, що і з повноцінної версії сайту: від реєстрації з підтвердженням особи до переглядання трансляцій.

Переваги використання Парі Матч

Досвідчені беттори висувають до операторів ставок більш жорсткі вимоги. У Pari Match їх приваблюють такі властивості:

* Невелика прематчева маржа – на рівні 3-4%, а на найпоширеніші матчі футболу вона може зменшуватися до 2 відсотків.
* Широкий розпис на події футболу – як на ігри, що проходять в основних лігах (не менше 400-500 ринків для ставок), так і на менш популярні (50-80 маркетів).
* Швидкий розрахунок ставок в Live-розрахунок події виконується буквально за кілька секунд після закінчення матчу, а гроші переводяться на рахунок гравця і стають доступними для виведення.

Поєднавши ефективну рекламну кампанію, простоту використання офіційного ресурсу на різних девайсах і відповідають вимогам ринку умови для ставок, букмекер Pari Match заробив авторитет і широку популярність в колі українських користувачів. Головне свідоцтво надійності компанії – отримана в поточному році ліцензія від українського регулятора. Також до переваг букмекера Паріматч можна віднести мінімальне входження ставок і наявність привабливих бонусів для нових користувачів. Щоб поставити ставку, необхідна будь-яка сума, починаючи з 20 рублів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button