Поради

Сукня з вишивкою у різних народів

Ще в давнину люди активно займалися вишивкою одягу і прикрашали її різними візерунками. Багато хто може подумати, що така річ гардеробу вже давно канула в лепту, але це не зовсім так. Сьогодні у жінок з різних країн великим попитом користується плаття вишиванку купити яку можна в будь-якому сучасному магазині одягу. Адже сучасні вишиті сукні є невід’ємною частиною декору для повсякденних і святкових днів.

Сукня з вишивкою у різних народів

Так, в ранні століття жінки в Єгипті любили прикрашати свої речі вишитими візерунками з логотипом квітки і пелюсток. В Індії рукодільниці вишивали на одязі зображення птахів. Сьогодні в Скандинавії поширений тренд, розміщувати на вишиванках сніжинки, а в Білорусії візерунки, що складаються з різних геометричних фігур.

Сучасне плаття з вишивкою

Ця старовинна техніка рукоділля міцно закріпилася в сучасному пошитті одягу. Візерунки, вишиті будь-яким способом, відмінно поєднуються з весільними, коктейльними і вечірніми сукнями. Кожна жінка в такому одязі буде виглядати ефектно і колоритно. Тому справжнім цінителькам моди обов’язково варто обзавестися таким прекрасним предметом гардероба як плаття з вишивкою.

Навіть відомі дизайнери на показі мод використовують стару техніку оздоблення речей. Щорічно моделі крокують по подіуму в неймовірно стильних і виразних нарядах. Елемент декору, до такої міри перетворюють одяг, що часом неможливо відірвати погляд. Сині, білі, рожеві, червоні полотна із зображенням троянд, сніжинок, пелюсток, папуг — сучасні сукні з пошиттям виглядають неймовірно красиво. Щоб повністю насолодитися всією неймовірною красою суконь, потрібно побачити їх на власні очі.

Види ручної та машинної вишивки

Для створення шедеврів з різними візерунками підходить будь-який вид тканини — бавовна, льон, шовк і інші. І неважливо, який фасон мають сукні, головне органічно вписати відповідний орнамент. У рукодільні мистецтво використовується кілька способів вишивки цього жіночого предмета гардероба:

-Гладью. Даний спосіб вишивки на увазі створення візерунка шляхом стяжок різної довжини. Так, можна створити будь-якій візерунок, навіть з найскладнішими обрисами у вигляді абстракції. Будь-яка сукня з узором на рукавах, шиї або поясі, стане більш м’яким, жіночним і лаконічним.

-Крестіком. Створити хрестиком можна як простий орнамент — з найпростішими геометричними фігурами, так і складний — аж до картини. Як правило, такі сукні виглядають ефектно і мають яскраві кольори — жовтий, червоний, смарагдовий. Кожна жінка в ньому буде виглядати виразно і жіночно.

-Бісером. Для прикраси нарядів бісером потрібно багато сил і часу. Плаття з бісером коштують недешево, оскільки вся робота виконується руками. Часто, один з головних предметів гардероба, виглядає однотонно зі строго виконаними візерунками. Весільні та вечірні сукні стають справжнім зображенням мистецтва.

-Стрічка. При створенні візерунка використовуються капронові, атласні і шовкові стрічки. Орнамент на плаття виходить опуклим, рельєфним. Прикраса відмінно підходить не тільки для повсякденних нарядів, але також для весільних і вечірніх суконь.

Таким чином…

З якого б полотна не було зшито плаття з вишивкою, всі вони виглядають неповторно. Будь-яка жінка, яка одягне цей наряд, завжди буде в центрі уваги. Витонченість, розкішну і неповторність — це те, що відрізняє плаття з вишивкою від інших суконь.

Кнопка «Наверх»
Закрыть