Авто

BMW розсекретила серійний електрокросовер iX (фото+відео)

Електромобілю решітка радіатора не потрібна, але BMW вже не зупинити - слідом за M3 і M4 з гігантськими «ніздрями» вийшов такий же «носатий» електрокросовер iX.

Концепт-кар BMW Vision iNext нарешті перетворився на серійну модель з яскравим дизайном і сучасними технологіями.

BMW

Представлений кілька років тому прототип електричного кросовера BMW Vision iNext в 2021 році перетвориться на серійну модель BMW iX, яку офіційно розсекретили під кінець 2020 року. Новинка стала першим BMW, побудованим на новій платформі марки для електромобілів.

BMW розсекретила серійний електрокроссовер iX
BMW

Силова структура кросовера побудована з алюмінію і вуглепластику, одним з її елементів є літій-іонна батарея на 100 кВт · год, вбудована в днище електромобіля. Спереду і ззаду стоїть по електродвигуну, сумарна віддача яких становить 503 к.с. Запас ходу без підзарядки складе до 600 км. Підтримується система швидкої зарядки, що дозволяє за 10 хвилин отримати енергії на 120 км пробігу, а за 40 хвилин зарядити батареї на 70%.

BMW розсекретила серійний електрокроссовер iX
BMW

Технічні деталі про новий BMW iX поки розкриті не повністю, але відомо, що новинка отримає фірмовий автопілот, здатний працювати в місті й на трасі, а також підтримка стільникового зв’язку 5G, яка допоможе електромобілю взаємодіяти з іншими транспортними засобами та дорожньою інфраструктурою.

BMW розсекретила серійний електрокроссовер iX
BMW

У салоні заявлена повністю рівна підлога, панорамний дах з електрохромним склінням, а також нове покоління мультимедійної системи, екран якої буде об’єднаний разом з дисплеєм цифрової приладової панелі. BMW iX отримає передні сидіння з інтегрованими підголівниками, а також кермо незвичайної шестикутної форми.

BMW розсекретила серійний електрокроссовер iX
BMW

Виробництво BMW iX налагодять в Німеччині на заводі в Дінгольфінге, а перші серійні машини будуть готові в другій половині 2021 року.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button