Фото

Божевільний фестиваль в Колумбії (фото)

Колумбійське місто Вірменія нерідко називають «місто чудес» і пов’язано це з чудесами, які раз у рік відбуваються на центральній міській площі. Цим дивом є незвичайний фестиваль, під час якого водії Вілліс, американських джипів часів Другої світової війни, виконують на своїх автомобілях неймовірні трюки, попередньо наванатживши їх під зав’язку.1. Навантажені джипи Вілліс, Вірменія, Колумбія

Навантажені джипи, завезені в повоєнні роки з Америки, називають «Yipaos». Для їх завантаження часто використовують мішки з кавою, коробки з бананами, сітки з качанами кукурудзи, валізи та навіть домашні меблі. Цей незвичайний фестиваль було вирішено проводити в знак особливого шанування цих автомобілів-помічників.

2. Вілліс, навантажений усіма домашніми пожитками

Перший подібний фестиваль пройшов ще в 1988 році, і з тих пір не пройшло і року, щоб любителі американських джипів не зібралися разом та не провели це незвичайне і веселе змагання. Головне завдання кожного з учасників фестивалю показати вантажопідйомність свого автомобіля, для чого водії дуже часто використовують все, що попадеться під руку.


3. Вілліс, навантажений качанами кукурудзи

Основними фаворитами глядачів були і залишаються джипи-важковаговики, здатні транспортувати вантаж вагою 1800 кілограм. І навіть те, що джипи нерідко запрокидуються через великий вантаж, водії примудряються протриматися і проїхати на задніх колесах. Не менш ефектний трюк і кручення джипа за інерцією дзиги на задніх колесах, який під силу виконати лише кільком «ковбоям» у Вірменії. При виконанні цього складного трюку водій вистрибує з машини, чіпляється ногами за бампер і витягується в повний зріст.


4. Чим більше речей в кузові — тим краще


5. Плетені кошики у вантажівці


6. Кухонне начиння


7. У святі беруть участь всі члени сім’ї


8. Американські повоєнні Віліси справно їздять досі


9. Вілліс — символ Вірменії


10. Вантаж явно переважує


11. Шалені трюки від колумбійських шибайголів


12. Змагання нагадує родео


13. Національні ляльки та прикраси на джипі


14. Вілліс, обвішаний фруктами


15. Вілліс, завантажений парами взуття

Натхнення: daypic.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button