Фото

Безхатченків Нью-Йорка запропоновано селити в сотах (фото)

Дизайнерське агентство з Нью-Йорка запропонувало з розумом використовувати глухі стіни багатоповерхівок, закріпивши на них ось такі подоби сот з бджолиного вулика, створених на 3D-принтері, перетворюючи стіни не тільки в арт-об’єкт, але і забезпечуючи їх корисними функціями. По-перше, на стільники можна кріпити дисплеї, створюючи модну зовнішню рекламу, а по-друге, всередині кожної капсули, закріпленої на стіні, зможуть жити безхатченки.


«Проблема знедолених людей в Нью-Йорку нікуди не поділася. Більш того, з кожним роком вона все більше ускладнюється через ряд факторів. Уряд міста і штату намагається вирішити проблему, але поки його програми не приносять відчутного результату. Ми пропонуємо частково вирішити її за допомогою дизайну і 3D-друку, перетворюючи глухі стіни багатоповерхівок в стильну урбаністичну прикрасу, здатне допомогти багатьом людям», — повідомляє сайт агентства.
Бомжей Нью-Йорка предложено селить в сотах
Лицьову сторону «сот-модулів» пропонується обшити алюмінієм, сталлю і утеплити, до стіни можна закріпити кожну соту на спеціально підготовлені заздалегідь ліси зі сходовими прольотами. Завдяки сучасним технологіям 3D-друку, глуху стіну стандартного п’ятиповерхового будинку можна обліпити такими житловими «сотами» всього за кілька днів.
Бомжей Нью-Йорка предложено селить в сотах
Внутрішнє оздоблення кожної капсули теж пропонується з економії надрукувати на 3D-принтері з перероблених пластикових відходів. Ліжко, вікно, двері з замком, система зберігання, вентиляція і розумне освітлення дозволять з комфортом жити в модулі в будь-який час року.

Бомжей Нью-Йорка предложено селить в сотах
«Розумні» скла сот вдень будуть дзеркальними, не дозволяючи бачити з вулиці, що відбувається всередині. Ввечері можна буде перетворювати їх в мультимедійні екрани, транслювати рекламу і заробляти таким чином гроші.

Розробники проекту підкреслюють, що друковані стільники не зможуть повністю вирішити проблему, але в якості тимчасового рішення дуже навіть хороші. Тим не менше на якийсь час це справді може допомогти.

Кнопка «Наверх»
Закрыть