Технології

Бойові роботи-собаки будуть охороняти кордони США (фото)

Американський південно-західний кордон незабаром може стати місцем, яке автономно патрулюють роботи.

Згідно з прес-релізом, Міністерство внутрішньої безпеки США (DHS) розгляне можливість розміщення в цьому районі автономних собак-роботів. Автоматизовані машини для спостереження за землею у вигляді роботів-собак спеціально спроєктували у відділі досліджень і розробок DHS у співпраці з компанією для митниці США та прикордонної охорони (CBP).

Гевін Кеннеллі, директор по продукції Ghost Robotics, заявив, що робота-собаку створили саме для патрулювання. “Це міцний чотириногий робот. Він перетинає будь-який тип природної місцевості – піщані дюни, кам’яні скелі і пагорби, а також штучні середовища, наприклад, сходи».

Роботи-собаки можуть працювати разом з іншими датчиками і камерами. Фото: Ghost Robotics

У підсумку, інженери створили для прикордонної служби високоточного 45-кілограмового робота. Автори розробки відзначають, що собак легко оснастити можливостями штучного інтелекту, вже використовуваними на полі бою, а також синхронізувати їх роботу з бойовими дронами та іншим сучасним військовим обладнанням.

Співробітникам прикордонної служби доводиться мати справу з пересіченою місцевістю, високою температурою і вологістю, а також з небезпечними злочинцями — торговцям людьми, контрабандистами і втікачами. Як відзначають розробники, нові роботи-собаки ідеально підходять для небезпечної роботи і легко адаптуються до будь-якої місії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button