Поради

Брендування корпоративного транспорту

У великих містах брендування транспорту має величезний успіх і користується заслуженою популярністю як у великих компаній і відомих брендів, так і у невеликих фірм, що надають послуги населенню. Рекламні гасла, барвисті зображення, оригінальна подача корисної інформації миготять всюди, оживляючи сірість міських вулиць.

21-08-15-foto-600x413-1

Брендування корпоративного транспорту та спец техніки

Громадським транспортом користується більша частина потенційних покупців, а це означає, що рекламу, розміщену на автобусі, тролейбусі, маршрутному таксі, регулярно буде бачити величезна кількість людей. Брендирование транспорта, що знаходиться у всіх на виду – ефективний маркетинговий інструмент. Кілька разів, помітивши таку рекламу, людина мимоволі запам’ятовує яскравий зоровий образ, а слідом за ним і логотип, назва торгової марки, сферу діяльності.

Особливість розміщення реклами на громадському транспорті є те, що машини курсують містом протягом усього робочого дня, що дозволяє максимально розширити аудиторію, яка побачить Вашу рекламу.

Реклама на автотранспорті дозволяє витримати цілісний корпоративний стиль. Маючи в розпорядженні компанії великий автопарк, або навпаки, декілька автомобілей, Ви маєте можливість розмістити на них інформацію про товари і послуги. Реклама в одному стилі на газелях, вантажівках, рефрижераторах, фурах і легкових машинах співробітників вселяє повагу і довіру з боку клієнтів.

Мобільність пасажирського транспорту з рекламою на бортах заявляє про Вашу компанію десяткам тисяч людей, які користуються особистим чи громадським транспортом. А також приваблює потенційних замовників, які звертають увагу на яскраву, що запам’ятовується інформацію на рухомому носії.

Окремо варто відзначити міжміські рейси і маршрути далекого прямування. Розміщення реклами на бортах великогабаритного транспорту може бути цікавим для великих компаній, чия продукція або послуги не обмежені рамками одного міста. Таким чином, ви можете привернути ще більшу кількість замовників і в короткі терміни зарекомендувати себе, як відома і популярна організація.

Реклама Вашої фірми на транспорті виконає відразу кілька чудових функцій:

  • гармонійно впишеться в міський пейзаж, не дратуючи, а лише розважаючи нудьгуючих пасажирів і перехожих;
  • посприяє значному збільшенню клієнтів, ставши популярним і впізнаваним брендом;
  • підвищить імідж за рахунок постійної присутності в інфраструктурі міста, а сталість асоціюється зі стабільністю;
  • досить велика поверхня, що використовується під рекламу, дозволить розмістити Вам всю необхідну інформацію;
  • кращий спосіб оперативно сповістити аудиторію про новинки, рекламних акціях або розпродажах товарів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button