Земля

Британський поліцейський зустрів прибульців

Жителів міста Вілтшир у Великобританії вже тривалий час турбує поява загадкових кіл на місцевих полях. Раціонального пояснення цьому місцеві фахівці поки так і не знайшли. Але, здається, до розгадки дивного явища вдалося наблизитися поліцейському із зазначеного британського містечка.

d910887f07c930990b2cc3be580208ab
На умовах анонімності (побоюючись, що його вважатимуть ненормальним і виженуть з роботи) поліцейський розповів місцевим журналістам, що на полі, де з’явилося нове коло він побачив загадкових істот.

Він розповів, що у вільний від роботи час проїжджав повз поля і побачив дивних створінь, що знаходилися на ньому, схожих на людей. Чоловік, як і належить поліцейському, вирішив дізнатися, що відбувається. Але коли правоохоронець став наближатися до незнайомців, то пролунав звук, схожий на тріск електрики, і істоти з неймовірною швидкістю втекли.


За словами поліцейського, їх зріст був вищим 180 сантиметрів, у них були довге світле волосся. Правоохоронець поскаржився, що після зустрічі з цими істотами у нього з’явився головний біль, яка мучила його протягом деякого часу. Він вважає, що йому вдалося зустріти інопланетян.

Ситуацію прокоментували британські уфологи, вони вважають, що чоловік побачив так званих «нордичних прибульців», яких в останні кілька років вже нібито зустрічали в різних частинах світу.

Кнопка «Наверх»
Закрыть