Поради

Будинок під ключ у Львові

Колись абсолютно усі мріяли про шикарну квартиру у центрі міста. Проте пройшли роки: щоденний смог, сусіді, які постійно роблять ремонт, та шум машин з вулиці змінили уподобання більшості львів’ян. Зараз у тренді приватні будинки. Головний плюс такого рішення у тому, що власник будівлі у прямому сенсі стає господарем на своїй землі, адже до будинку йде ділянка, яку можна облаштувати, як душа забажає.

22-06-16-foto-600x482-1

У дворі можна створити критий басейн, чи встановити баскетбольне кільце. Варіантів безліч, адже ніщо не стримує вашу фантазію. На своїй ділянці ви можете робити усе, що забажаєте. Проте краще довірити цю справу професіоналам. Повірте, самостійне будівництво тільки здається більш економним варіантом, насправді, якщо у вас не має інженерної чи архітектурної освіти за проект краще не братися.

Незайвим буде досвід будівельних робіт. Звісно, ви будете наймати працівників, бо усі роботи самостійно виконати неможливо. Проте щоб обрати кращих, потрібно розбиратися у тому, як класти цеглу чи робити фундамент. Раціональніше з самого початку довіритися компанії, яка має вагоме ім’я на ринку будівництва. Такою є «ІдеалБуд».

Компанія «ІдеалБуд» працює на ринку Львова на протязі довгого часу і встигла не тільки виконати безліч проектів, а я значно розширити спектр своїх послуг, тому, якщо вам, наприклад, потрібне якісне укладання бруківки у дворі, то вони — це ваш вибір. Це той варіант, коли знайти роботи, які не виконує компанія дійсно складно.

Окремо хочеться розповісти про таку послуг, як якісне будівництво будинків у м. Львів під ключ. Уявіть собі, що ви обираєте проект, а через три місяці заселяєтесь у повністю готовий дім з меблями та усіма комунікаціями. Вам не потрібно що-небудь робити й витрачати кошти на кам’яну коробку, всередині якої нічого нема. Ви зразу отримуєте готове житло.

Утеплення фасаду

Не можна не згадати ті роботи, котрі компанія «ІдеалБуд» виконує вже для готових споруд. В якості прикладу візьмемо утеплення фасадів. Зараз ця послуга користується особливою популярністю, так як кожен українець у наші непрості часи намагається заощаджувати на опаленні. Власне, з встановленими нещодавно тарифами у нас просто не має іншого виходу. Платити такі фантастичні ціни — це абсурд. При урахуванні, що ми платимо за власний газ.

Проте про енергозберігаючі технології забувати не слід. Адже у нас споживання енергоресурсів в чотири рази більше, ніж у країнах Європи, а це недопустимо. Утеплення фасаду — це одна з найважливіших мір по теплоефективності, яка дозволяє заощаджувати від 20 до 40 відсотків на опаленні.

Проте сучасне утеплення фасадів виконує й інші функції. Воно допомагає захистити основну конструкцію будинку від руйнування. Мало того, не слід списувати з рахунків і чисто естетичну складову. Фасадні роботи можуть зробити з будь-якої споруди будинок мрії. Адже сучасні технології дозволяють робити справжні дива.

Як замовити будинок під ключ?

Усе починається з вибору проекту. Ви можете обрати з доступних у компанії варіантів, або замовити індивідуальний проект. Другий варіант коштує дорожче, проте ви отримуєте саме той будинок, про який мріяли увесь час.

У процесі узгодження ви обговорюєте з представником компанії усі нюанси, починаючи від вибору дизайнера, який буде обставляти інтер’єр і закінчуючи кольором бруківки у дворі.

Особливою популярністю зараз користується ландшафтне декорування. Повірте, професіонал може зробити з вашого подвір’я сад каменів, як в Імператорському палаці в Японії, так і скандинавський ліс, як в одному з безкрайніх фйордів. Вибір залежить лише від вас. У будь-якому випадку ландшафт — є не менш важливим, ніж сам дім.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button