Поради

Різновиди кавоварок — особливості та переваги

Апарат для приготування кави став свого часу справжньою знахідкою для поціновувачів гарячого напою. Простота застосування і швидке отримання потрібного виду кави — основні переваги такої техніки. Однак, якщо ви бажаєте купити кавомашину для дому, важливо розібратися, який вид техніки необхідний.

Машина еспресо

Моделі еспресо застосовуються в багатьох кав’ярнях і закладах. Можливо також індивідуальне використання апарату на домашній кухні. Користуватися технікою зуміє навіть недосвідчений новачок.

Система апарату перетворює воду на пару, яка проходить через кавовий порошок і вбирає всі необхідні смакові ноти і аромат. Техніка дає можливість приготувати вдома дуже насичену і смачну каву, і відрізняється високою швидкістю отримання потрібного напою.

В Інтернет-магазині можна придбати апарати, які є повністю автоматичними. Однак не можна забувати про обслуговування кавомашини. Техніку необхідно періодично очищати від накипу.

Гейзерна кавоварка

У гейзерній кавоварці застосовується аналогічний принцип — апарат перетворює воду в пар. Він проходить через фільтр, де знаходиться мелена кава. У верхній частині апарату готується міцний еспресо.

Моделі сучасних кавоварок:

• компактні;
• ергономічні;
• прості в догляді;
• максимально вивільняють кавовий аромат;
• мають кілька режимів регулювання.

Гейзерна кавомашина проста в експлуатації і не вимагає частого догляду. Однак в процесі експлуатації в апараті може зноситися прокладка, яку слід замінити.

Моделі виготовляються виробниками з різних матеріалів — алюмінію, сталі, кераміки. Апарати мають ручки, які не нагріваються, що виключає ймовірність опіку. Якісна кавоварка розрахована на приготування певного обсягу напою. З її допомогою можна пригостити кавою 4-5 осіб за один цикл.

Фільтраційна машина

Апарат дозволяє приготувати кілька порцій неміцної кави американо. Вода в резервуарі апарату нагрівається до кипіння і проходить крізь спеціальний фільтр, в якому знаходиться мелений порошок кави. Готовий напій стікає в окремий резервуар.

Машина дозволяє підтримувати потрібну температуру гарячого напою і готувати смачний кавовий напій. Моделі подібних кавоварок коштують недорого і доступні кожному споживачеві.

Крапельна машина

Пластиковий фільтр в даному апараті можна мити неодноразово. Кава в зернах засипається в конус фільтра, де він заварюється при впливі з окропом. У кавник напій стікає краплями, чому апарат і отримав свою назву. Кавомашина автоматично підігріває напій і регулює його кількість.

Виготовлені з металу кавники дуже довговічні і міцні. Їх краще купувати, ніж апарати зі скляними елементами. Однак через скло можна спостерігати за кількістю кави.

Всі краплинні моделі оснащені режимом «капля-стоп». Подібна система дозволяє прибрати кавник від апарату і розлити гарячий напій по чашках. Багато кавомашин мають автоматичне вимкнення, таймером виставлення часу, підігрівом кави.

Придбання якісної кавоварки дозволить довго експлуатувати техніку без поломок. Ви можете купити апарат з функцією збивання молока для приготування капучино, з відвідними насадками, з регулятором щільності піни. Кожна кавоварка має свої особливості і гідності, на які уважний покупець неодмінно зверне увагу.

Кнопка «Наверх»
Закрыть