Фото

Будинок-яйце Cocoon Tree – житло, яке поміщається в сумці

Ідеальне житло для тропіків.

В останні кілька років все більшу популярність набувають “натяжні” будинки на деревах. Одним з таких є будинок на дереві Cocoon Tree. Будинок був зроблений зусиллями американських дизайнерів і призначений для використання в умовах тропічного клімату.

Конструкція Cocoon Tree здатна витримати навантаження до 1 тисяч кілограм. При цьому будинок розрахований всього на двох-трьох дорослих осіб або на двох дорослих і двох дітей. Більшу кількість людей не дозволяє вмістити обсяг внутрішнього приміщення.

Сучасні підходи до житла.

Будинок має природну вентиляцію і кілька закритих вікон. Кожне вікно захищено москітною сіткою. Cocoon Tree виготовляють з матеріалу світлих тонів. Це сприяє кращій терморегуляції. Cocoon Tree з білої тканини вважається «пляжним» варіантом. Є також забарвлення в колір бамбука і захисної тканини для лісу або джунглів.

Ось це намет!

Будинок здатний надійно захищати своїх мешканців від вітру і дощу. Кріпиться будинок-кокон на 4-6 або 8 тросах, які можна кріпити до дерев, стовпів або навіть забивати в скелі. Встановити Cocoon Tree за 2-3 години під силу чотирьом непідготовленим туристам. Якщо є досвід в установці будинку, то потрібно всього 30-40 хвилин.

40 хвилин, і будинок готовий.

У складеному стані Cocoon Tree вміщується в спеціальній сумці, яка за своїми розмірами не перевищує габаритів двох повністю завантажених спортивних сумок. Це значно полегшує процес транспортування. У набір підвісного будинку також входять запасні частини, ремонтний набір і деякі специфічні інструменти, в тому числі альпіністське спорядження.

Будинок, що поміщається в сумці.

Натхнення: www.ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button