Поради

Будівельна техніка: особливості та правила вибору

У будь-якій країні постійно ведеться будівництво житлових будинків, супермаркетів, офісних будівель та інших об’єктів інфраструктури. Люди намагаються покращити свої житлові умови та зробити місто кращим. Для цього прокладаються дороги, зводяться багатоповерхівки, організовуються сквери та парки. Будь-яку роботу неможливо швидко виконати вручну, як це робилося кілька століть тому. Для цього забудовниками використовується спеціалізована .

Для чого призначається будівельна техніка

будівельна технікаСпецтехніка для будівництва застосовується на всіх етапах виконання робіт. Вона спрощує завдання та дозволяє максимально швидко та якісно побудувати об’єкт. Сучасні машини дуже ефективні та довговічні, а деякі з них здатні виконати функції кількох пристроїв.

Конструкція спеціалізованих транспортних засобів продумана до дрібниць, завдяки чому гарантується ідеальна точність і надійність. Повністю укомплектовані компанії-забудовники виконують свою роботу під ключ згідно з обумовленим графіком, без затримок та зривів запланованих термінів.

Перелік будівельної техніки

Перш ніж купити будівельну техніку, уважно ознайомтеся з асортиментом виробників. Для будівництва використовуються такі машини:

  • Крани – пристрої для підйому та транспортування великогабаритних вантажів. Можуть оснащуватися гусеничною чи колісною базою, мати різні типи стріл та гаків.
  • Екскаватори – універсальні пристрої для копання траншей та ям, демонтажу будівель та транспортування різних будматеріалів. Завдяки додатковому навісному обладнанню машини можуть застосовуватись для кількох завдань.
  • Бульдозери – техніка для копання траншей та транспортування сипких вантажів. У конструкцію машини може входити поворотний або неповоротний відвал копання.
  • Самоскиди – автомобілі, що призначені для перевезення ґрунту, сміття та будівельних матеріалів. В умовах міського будівництва без такого транспортного засобу неможливо обійтися.

Як вибрати спецтехніку для будівництва

Для початку потрібно визначитися, які саме роботи виконуватимуться. Це допоможе скласти список необхідної спеціалізованої техніки та зрозуміти, які машини не потрібні. Найчастіше на будь-якому будівництві використовується землерийна та транспортувальна техніка. Це – екскаватори-навантажувачі з додатковим навісним обладнанням (ківшами, вилами, захватами та стрілами).

Оцініть якість та технічні параметри ґрунту, на якому буде зводитися споруда. Для м’якого та нестабільного ландшафту краще вибирати гусеничні машини, вони чудово підходять для таких місць. Якщо ж ґрунт стабільний і щільний, можна сміливо купувати пристрої на колісній базі. Самохідний транспорт більш маневрений та швидкий.

Якість техніки часто визначається рейтингом виробника. Найбільш затребуваною є будівельна техніка Bull, Liebherr, Caterpillar, JCB, Komatsu та інша.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button