Інтернет

Китайський пошуковик Baidu представив власну альтернативу ChatGPT

Компанія Baidu представила власного чат-бота на основі штучного інтелекту — Ernie Bot. Про презентацію повідомляє інформаційне агентство Reuters.

Компанія Baidu, розробник найпопулярнішою в Китаї пошукової системи, представила чат-бот на основі ШІ Ernie Bot. Ця розробка повинна скласти конкуренцію ChatGPT від компанії Microsoft і чат-боту Bard від Google. Baidu зазначає, що новий ШІ ще буде доопрацьовуватися, але компанія вирішила випустити його «через вимоги ринку».

Під час презентації Ernie Bot представники компанії показали кілька заздалегідь записаних коротких відеороликів. Взаємодію з чат-ботом в режимі реального часу творці не демонстрували.

На відеозаписах видно, як Ernie Bot відповідає на питання по популярному китайському науково-фантастичному роману «Завдання трьох тіл», виконує математичні розрахунки, розуміє китайські діалекти і створює відео і зображення з текстовими підказками.

У компанії відзначили, що Ernie Bot відкритий для обмеженого тестування за запрошеннями. Крім того, компанії можуть подати заявку на вбудовування бота в свої продукти через хмарну платформу Baidu. За словами генерального директора Baidu, про намір приєднатися до платформи Ernie Bot вже заявило близько 650 компаній.

В майбутньому компанія планує використовувати Ernie Bot для поліпшення пошукової системи. Крім того, чат-бот планують використовувати для підвищення ефективності хмарних обчислень, вбудувати в роботу розумних автомобілів і побутової техніки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button