Фото

Будинок в секвої (фото)

Щорічно на світ народжується безліч неймовірних концептів, але ідея південнокорейських архітекторів може впевнено «заткнути за пояс» багато з них. Пропозиція більш ніж цікаве – будувати повноцінне житло для людей в деревах.

Дом в секвойе

Присвячений архітектурі журнал eVolo спеціалізується на інноваціях і технічних досягненнях нового століття. З 2006 року видання проводить конкурс, в рамках якого фахівці можуть пропонувати найсміливіші проекти хмарочосів.

Дом в секвойе

Цей захід в черговий раз доводить, що фантазія людини безмежна. Загалом свої проекти представили 444 учасники з різних країн. Особливо запам’яталися архітектори з Південної Кореї Джин-Хіе Кк, Чонг Чхан Он, Чо Кву Хіунг і Сан Вонг Цой. Вони вміло зіграли на ностальгії сучасної людини з «втраченого раю», запропонувавши їй повернутися в лоно природи. Замість того щоб будувати однотипні багатоповерхівки, архітектори пропонують розміщувати житло в деревах, а якщо бути точніше, у величезних секвойях. Проект отримав промовисту назву Tribute – «Данина».

Знищувати дерева, щоб будувати житло, ніхто не буде. Корейці хочуть використовувати засохлі дерева, що мають усередині порожнини. В якості прикладу називають знамениту американську секвою «Хатина першопрохідника».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button