Фото

Concept One від компанії Fomm: електромобіль-амфібія для надзвичайних ситуацій

Після руйнівного цунамі в 2011 році японська компанія First One Mile Mobility, більш відома як Fomm, розробила електромобіль – амфібію. Він може стати незамінним для людей в районах, схильних раптовим повеней або цунамі. Електрокар Concept One є не тільки “найменшим чотиримісним електромобілем в світі”, він може плавати не гірше від звичайного човна.

fomm-concept-one-1_500

Fomm орієнтував ідею Concept One для районів по всьому світу, які схильні до затоплення, таких як Південно -Східна Азія. Крихітний автомобіль важить 1014 кг, довжина його – 2,5 метра, тобто японський малюк на цілих 20 сантиметрів коротший, ніж Smart Electric Drive. При звичайній їзді, автомобіль приводиться в рух двома електродвигунами, сумарною потужністю 5 кВт.

Читайте також: ТОП-6 найбільш очікуваних електромобілів 2014 року

Максимально без підзарядки авто може проїхати приблизно 100 кілометрів. Але коли піднімається рівень води, Concept One використовує вбудовані відмітні двигуни, щоб пересуватися по воді і його легені, плавучі шини ведуть себе як рулі у воді. У автомобілі також неиає традиційного керма, замість цього використовується управління, подібне мотоциклу.

fomm-concept-one-2_500

Хідео Цурумакі, президент Fomm в інтерв’ю розповів, що на створення подібного концепту його спонукало те, що рідне місто Цурумакі відоме як місце, потенційно небезпечне виникненням цунамі, і він розробив ідею Concept One, щоб мати можливість хоч якось протистояти руйнівній стихії. Автомобіль не призначений для тривалого плавання, це скоріше аварійна функція – творці підкреслюють, що Concept One не є повноцінною амфібією.

fomm-concept-one-3_500

Компанія Fomm заявила, що Concept One готовий для масового виробництва, яке, як очікується, почнеться в 2015 році.

fomm-concept-one-4_500


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button