Поради

Чим корисне відеоспостереження?

Відеоспостереження – подбайте про свій спокій

Люди інстинктивно прагнуть до затишку і безпеки. Ми хочемо захистити свій будинок, близьких людей і наявні цінності. І тут на допомогу нам приходить система відеоспостереження від http://kuzetkorgau.kz/. Зазвичай вона складається з відеокамери, приладу комутації та пристрою відображення інформації.

15-03-16-foto-600x395-1
Чим корисно відеоспостереження?

Воно дає можливість контролювати ситуацію на об’єкті, спостерігаючи за оточуючими людьми (покупцями в магазині, клерками в офісі і т д.).

Відеоспостереження дозволяє уникнути візиту непроханих гостей в будинок. Крім того, воно може замінити візуальний контроль над прилеглою приватною територією.

У разі вчинення злочинних дій, відеоспостереження дозволяє встановити їх причини і особистості злочинців.

Сучасні системи безпеки дозволяють вести цілодобовий моніторинг і запис всього, що відбувається.

Системи відеоспостереження бувають аналоговими, цифровими і бездротовими.

Аналогове стало популярним завдяки своїй дешевизні. Можна організувати найпростішу систему відеоспостереження, просто підключивши камеру до телевізора. А для реєстрації спостереження, необхідно використовувати відеореєстратори.

Для прикладу розглянемо камери і відеореєстратори торгової марки Berger. Вони сертифіковані і мають інструкцію рідною мовою. Асортимент пропонованого обладнання досить багатий – від стаціонарних бюджетних моделей до пристроїв середнього класу або навіть професійних примірників.

До уваги покупців пропонуються купольні, корпусні, циліндричні, модульні швидкісні PTZ камери, а також автомобільні, мережеві, камери з потужним оптичним збільшенням і з інфрачервоним підсвічуванням.
Відеореєстратори Berger забезпечують запис звуку, а завдяки мережному програмному забезпеченню можна керувати кількома, об’єднаними в мережу, відеореєстраторами.

Цифрове менш поширене через свою більш високу вартість. Цифрові відеокамери мають велику кількість параметрів, що настроюються і слот для карти пам’яті. Зберігання відео здійснюється, головним чином, за допомогою персонального комп’ютера.

Бездротове являє собою систему з цифрових відеокамер, що володіють спеціальним модулем бездротової передачі сигналу. Незважаючи на свою видиму перевагу, відеоспостереження на основі технології бездротового з’єднання більш схильне різним перешкодам. Зловмиснику не складе особливих труднощів отримати доступ до радіоефіру, по якому передається інформація.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button