Поради

Чим корисні конструктори Lego для дітей?

На іграх з конструктором lego виросло вже не одне покоління дітей. Дану розвиваючу іграшку можна сміливо назвати найулюбленішою серед маленьких дітей. Та що вже там говорити, якщо навіть дорослі іноді дозволяють собі сісти на підлогу, і наче в дитинстві почати будувати різноманітні конструкції.

03-08-15-foto-600x375-1

Лего – конструктор, грати в який може кожна дитина. Така іграшка просто не може не подобатися дітям, адже завдяки великій різноманітності тематик і колекцій, можна заманити дитини з різними інтересами. Космічні зорельоти, піратські кораблі, гоночні машини, великі будинки – це тільки лише початок списку того, що можна зробити з такого конструктора. Особливу увагу дітей приковує ціла серія конструкторів під назвою Лего Сіті. Це ціле іграшкове місто, в якому є пожежне депо, поліцейський відділок, берегова охорона і пристані, аеропорт, торгові центри, магазини, будівельні майданчики, великі і маленькі будинки, ну, і, звичайно ж, самі люди.

Головна мета всіх конструкторів Лего – це правильний розвиток дитини. За допомогою маленьких різнокольорових кубиків, у дітей, крім моторики рук, одночасно розвивається сприйняття навколишнього світу, а також безліч інших корисних рис характеру. Конструктор http://igryman.ru/ вчить дитину самостійно діяти, приймати рішення, фантазувати. Крім цього, лего сприяє заспокоєнню, так як за кропіткою грою у батьківського чада просто не буде часу відволікатися на що-небудь інше.

Конструктор Лего зручний тим, що його можна збирати не тільки на столі, але і на підлозі. Розкидані на підлозі деталі заманять навіть найбільш запеклого непосиду, адже в пошуках потрібної деталі у нього буде йти досить-таки багато енергії і часу. Кубики конструктора володіють затупленими кутами, тому навіть якщо в процесі гри дитина наступить на деталі, ніякої шкоди вони йому не завдадуть. Дана особливість важлива в основному для маленьких дітей, які воліють не просто сидіти і збирати конструктор, а постійно пересувати по підлозі. Та й для батьків відсутність гострих кутів також зіграє на користь, адже кожному татові і мамі знайома ситуація, коли, йдучи по кімнаті, раптом наступаєш на якусь іграшку дитини ногою.

Слід враховувати те, що конструктори Лего поділяються на два види – для молодшої та старшої групи дітей. Конструктор для старшої вікової групи має менші деталі, тому що дитина вже не буде намагатися спробувати на смак або проковтнути різні елементи. Для молодшої вікової групи необхідно використовувати тільки конструктор з великими деталями, які неможливо засунути в рот маленькій дитині.

Безпека конструкторів Лего полягає не тільки у відсутності гострих кутів, але і в повній екологічній чистоті деталей. Всі іграшки збираються на заводі без використання клею, яким дитина може легко отруїтися, або ж спробувавши деталь “на смак”.

Як уже зазначалося, Лего грає важливу роль в розвитку дитини. Цей факт доведений багатьма вченими. За результатами досліджень і спостережень, вчені зробили висновок, що збирання конструктора позитивно впливає на дитину більше, ніж малювання та ліплення з пластиліну. Це пов’язано з тим, що при малюванні та іграх з пластиліном результат праць дитини не завжди виходить успішним. А ось при грі з конструктором Лего, у дітей завжди виходить щось цільне і красиве. Завдяки свої формам і забарвленням, як би малюк не зібрав деталі, у нього завжди буде виходити щось схоже на справжні предмети. Досягнення доброго результату при збиранні конструктора формує у маленьких дітей впевненість у собі і навіть лідерські якості.

У хороших магазинах, де продається буквально люба ігра, конструктор Лего представленний у великих кількостях. Це означає, що можна вибрати гру за рівнем складності. Наприклад, дітям до 5 років навряд чи буде цікаво збирати складні деталі, з яких потрібно будувати великі космічні кораблі та інші речі, про які дитина навіть не знає. Для маленьких дітей найкраще підійдуть легкі конструктори, з яких можна запросто зробити звичайну машинку або невеликий будиночок. Якщо ж дитина вже в старшому віці, якщо вона здатна розширювати свій кругозір і запам’ятовувати інформацію, отриману при складанні конструктора, то тоді можна сміливо купувати складні ігри Лего. Дізнатися ступінь складності конструктора можна на упаковці, або запитавши у продавця-консультанта.

Конструктор lego використовуються в спеціальних центрах реабілітації дітей з різними відхиленнями. За допомогою спеціальних методів, здійснюваних при складанні конструктора, у дітей відновлюється мова, спостерігається поліпшення психіки і роботи рук. Вчені довели, що збирання конструктора дозволяє дитині перебувати в гармонії з навколишнім світом, чим і пояснюється такий благотворний вплив lego на дітей.
Конструктори Лего легко заманюють дітей на довгий час. Поки малюк старанно збирає різні детальки, батьки можуть спокійно відпочивати, або допомагати своєму чаду в цьому занятті. Все це робить Лего просто незамінною грою в будь-якому будинку, де є маленька дитина.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button