Різне

Чим корисні масажні крісла для мого тіла?

foto_cikavosti_14.10.2014-05_resizedУ масажних крісел є безліч чудових якостей. Ось список тих з них, які корисні для Вашого здоров’я:

– Глибоке розслаблення і зняття стресу.
– Зняття болю в спині і шиї – більшість болісних симптомів пов’язані з м’язами. З використанням крісла біль поступово щезне.
– Зниження м’язової напруги.
– Поліпшення кровообігу і лімфообігу – вони очищають організм від токсинів. Енергійно працюючи, м’язи посилять кровообіг, що позитивно позначиться на виводі токсинів з організму. Це також може позитивно позначитися на Вашому тиску!
– Оздоровчий ефект – посилення кровообігу збільшує транспортування кисню до тканин, що необхідно для нормальної життєдіяльності.
– Запобігання м’язовим спазмам – якщо Ви хоч раз робили масаж у сертифікованого фахівця, Ви знаєте, як добре Вашим м’язам. М’язові вузли, які були, тепер пропали. Ваше крісло робить те ж саме. Мова йде не тільки про зняття напруженості, але і про зняття м’язових спазмів. Для кращого розуміння варто почитати http://www.tiensmed.ru/ тих людей, які ними вже користуються.
– Збільшення гнучкості – спробуйте нахилитися і дотягтися до пальців ніг до початку сеансу масажу. Тепер повторіть вправу після. Ви будете здивовані, наскільки простіше Вам зробити це!
– Підвищення рівня ендорфінів – Ендорфіни – це молекули радості, які зменшують біль. Вправи, вплив хіропрактики, і масаж – це три чудових способи збільшити рівня ендорфінів.
– Багато людей відзначають поліпшення дихання – ніщо не зрівняється з тим, як масажне крісло впливає на м’язи грудної клітки. Ви навіть можете відчути, що деякі ребра як би встають на місце, поки ви сидите в кріслі. Ці тверді м’язи і ребра можуть обмежити Вашу здатність дихати, і Ви не будете розуміти, що відбувається … до тих пір, поки Ви не встанете з крісла – ось у чому справа!
– Поліпшення постави – Багато людей, страждаючих м’язово-кістковими болями, мають погану поставу. Найпоширеніший приклад це нахилена вперед голова і занадто кругла грудна клітка (сутулість, погляд Горбаня). Така постава руйнівна для підтримуючих м’язів, зв’язок і кісток. Ваше масажне крісло допоможе повністю змінити подібний стан. Після сеансу на масажному кріслі, Ви відчуєте, як ніби стоїте більш рівно. Щодня повторюйте процедури, і ці відчуття будуть посилюватися.
– Запобігання дегенеративному артриту – Це пов’язано з проблемою постави. Погана постава призводить до нерівномірного навантаження на хребет, що, в свою чергу, призводить до дегенеративного артриту. Іншими словами, при невірній поставі сили тяжіння діють інакше. Виправлення постави змінить навантаження на хребет, що в свою чергу, уповільнить процес виникнення хронічного запалення в ньому! Повною мірою Ви не оціните цього доти, поки Вам не виповниться 40 років, коли Ви виявите несподівані болі. Але ж Ви ж не хочете виглядати більш сутулим з віком, чи не так?


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button