Різні цікавинки

Найзатребуваніші професії майбутнього

Ким стати, на кого піти вчитися? Багато хлопців і дівчат ставлять таке питання, у результаті рішення спонтанне і багато хто займається нелюбимою справою. Але робота повинна не лише подобатися, але і приносити хороший дохід. Так що список професії, які принесуть вам успіх і непоганий дохід, допоможе визначитися з вибором:

profesii_550

• фахівці в області IT, комп’ютерники, програмісти. Комп’ютер настільки тісно увійшов до нашого життя, що люди, які роблять його кориснішим, перетворюють його в розважальний центр. Найзатребуваніші професії — програмісти, дизайнери, адміністратори.

• іноді здається, що офісних працівників греблю гати, але все таки вони такі потрібні. Секретарі оператори, менеджери, усі, хто уміє працювати в Word, Excel, упевнено себе почуває поряд з факсом і ксероксом — вони потрібні суспільству. Хоча зарплата у них скажемо прямо, дуже маленька.

• торгівля — ця сфера діяльності людини ніколи не помре. Не просто стояти в магазині, а продавати товар мільйонам — ось, що потрібно уміти. За уміння продати, люди готові багато заплатити. Щоб отримати навик необхідно вчитися та здобувати знання, сайт http://www.xhow.ru/ допоможе вам з порадами та ідеями.

• ті, хто уміє рахувати гроші і знає закон, ніколи не потребуватимуть роботи. Бухгалтери, юристи — затребувані і добре оплачувані професії, але в цих професіях потрібний досвід. А ось без досвіду ви зароблятимете не багато.

• банки — там грошей багацько, уміти поводитися з ними може не кожен. Банківські працівники завжди будуть потрібні, поки у світі усе вирішують саме гроші.

• поки живуть люди — завжди будуть потрібні лікарі. Ось тільки пріоритет час від часу міняється. Найпотрібніші лікарі — хірурги, але все частіше пластичні, чим фахівці з серця, пересадки органів і тому подібне. Дуже важливі стоматологи, гінекологи, дерматологи, кардіологи і усі лікарі, тому що кожен з них намагається зробити наше життя довшим.

• населення планети постійно росте, розвивається бізнес, навкруги все будується. Архітектори, дизайнери, будівельні інженери — їх зараз бракує світу. Достоїнств у цієї роботи мільйон — вона творча, цікава, добре оплачувана, затребувана.

• люди працюють, але хочуть і відпочивати. У області туризму постійно потрібні нові люди, ті хто зможе притягнути клієнтів і організувати їм прекрасне проведення часу — усі вони дуже потрібні.

Чому ж в цьому списку немає ескорту? Людина — істота соціальна, йому завжди хотілося і хочеться спілкування. Так що, будьте упевнені, якщо ви працюєте в області ескорту — ви робите людей щасливими!

Кнопка «Наверх»
Закрыть