Поради

Чим відрізняються цегляні, монолітні й панельні новобудови?

Кількість сучасних новобудов у Львові вже обчислюється десятками. У місті можна придбати квартиру в малоповерховому чи багатоповерховому будинку, зведеному за цегляною, монолітною або  панельною технологією. Пропозицій від забудовників дійсно багато, але що ж краще вибрати?

новобудови

Цегла

З цього матеріалу виходить житло високої якості, комфортне для тривалого проживання. Продаж двокімнатних квартир у новобудові від забудовника, яка зведена за цегляною технологією, має гарний попит, хоча така нерухомість коштує недешево. Відібрати цегляні нові будинки за власними параметрами й дізнатися ціни на апартаменти в них можна у каталозі ЛУН.ua, який містить найкращий вибір сучасних житлових комплексів, до того ж кожен з них має повний опис.

Цегляна технологія будівництва відрізняється вельми тривалим терміном зведення комплексу, тому сьогодні забудовники часто віддають перевагу альтернативним варіантам. Популярність цегли полягає не тільки в її екологічності, а й в гарній теплоємності, звукоізоляції, надійності й міцності.

Моноліт

Такі типи новобудов зводять на залізобетонному основному каркасі. З цього матеріалу найчастіше будують висотні житлові комплекси. Основна перевага монолітної технології полягає в можливості створювати індивідуальне планування квартири: можна об’єднувати не тільки кімнати, а й окремі апартаменти.

Монолітна конструкція відрізняється однаковою з усіх сторін усадкою будинку, що виключає ймовірність появи тріщин. При використанні цієї технології стелі й стіни мають особливо гладку й рівну поверхню. Основні переваги монолітних будинків – це довговічність, гарна тепло- й звукоізоляція.

Панель

Раніше панельні будинки пропонували потенційним покупцям нерухомості в основному малогабаритні квартири з низькою стелею, в яких усі кімнати мали невелику площу. Зараз же новобудови, що зведені за панельною технологією, мають небагато спільного з описаними вище спорудами. Сучасні комплекси мають не тільки привабливий зовнішній вигляд, а й продумані внутрішні планування квартир. Єдине слабке місце панельних новобудов – шви. Але багато забудовників гарантують високу якість будівництва подібних комплексів.

Панельні будинки мають гарні показники по швидкості зведення, а також можуть запропонувати доступні ціни на житло. Найбільше така нерухомість затребувана в сегменті економ-класу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button