Поради

Чому справжня вишиванка повинна робитися вручну?

Для кожного українця вишиванка це щось особливе. В першу чергу вона уособлює у собі традиції, які були пронесені через віки. Кожен візерунок має певне значення, а їх переплетіння формує оберіг. Проте щоб він мав силу все повинно робитися вручну.

08-07-16-foto-600x432-1

Зроблена вручну вишиванка має аутентичний дизайн. Мало того, кожен такий виріб унікальний. Простіше кажучи, ні в кого в світі не буде такої сорочки. Це все одно що дизайнерська сукня, зроблена спеціально для канської червоної доріжки. Проте щоб річ дійсно виглядала достойно, її повинні робити майстри. Тому якщо ви забажали собі справжню, автентичну сорочку — заходьте у цей інтернет магазин вишиванок. Тут працюють справжні віртуози своєї справи. Власне, вам достатньо поглянути на їх вироби, щоб оцінити якість роботи.

Вишиванки від магазину oleshchuk.com майорять барвами. Насичені яскраві кольори відрізняють ці вироби від штампованих сорочок. Кожен візерунок у загальній композиції зроблений вручну. А найголовніше, що це не безіменна фабрика з невідомими майстрами, а бренд, який відомий своїми виробами не тільки в Україні, а й за її межами. До речі доставка можлива в будь-яке місце на карті. Тому якщо ви бажаєте здивувати своїх друзів за кордоном — кращого подарунка не знайти.

Жіночі моделі

Окремо слід розповісти про жіночі вишиванки. Чомусь прийнято вважати, що такі сорочки підходять лише під вільний стиль одягу. Проте є багато варіантів, які будуть пасувати до суворої чорної спідниці. В такій вишиванці ви зможете виділятися на своєму робочому місті і при цьому дотримуватися дрес-коду.
Взагалі з популяризацією вишиванок щодня з’являються нові фасони, які дозволяють значно розширити сферу застосування виробів. Допустимо, ви можете купити як коротку сорочку, так і довгу. В останньому випадку простий пояс здатен перетворити її на вишукану сукню.

В магазині oleshchuk.com можна знайти цілі комплекти, в які входить вишиванка, спідниця та жакет. Таким чином ви купите вже готовий ансамбль, який буде становити собою одне ціле. Кожна жінка знає, що підібрана дизайнером комбінація — це найближчий до досконалості варіант.

Майстри компанії oleshchuk.com використовують тільки високоякісні матеріали. Більшість із них виробляється на провідних фабриках Європи. Тому якість кожного виробу дуже висока. Завдяки кооперації праці та поєднанні матеріалів з усього світу — майстрам вдається створювати справжні шедеври, котрі дивують своєю оригінальністю та автентичністю.

Чоловічі моделі

Майстрині компанії oleshchuk.com займаються і чоловічими вишиванками. Мало того, їх вироби суттєво відрізняються від одноманітних сорочок, які можна знайти на базарах чи в сувенірних крамницях, адже це дизайнерська вишивка та унікальний фасон. Окремо слід відмітити одну інновацію, яка дозволяє поглянути на чоловічі вишиванки зовсім з іншого боку — це регульовані рукава.

Вам, мабуть, не раз доводилося стикатися із ситуацією, коли у літню спеку доводилося засукати рукава. Або вам потрібно було взятися до якоїсь робити, і щоб не забруднити сорочку ви робили декілька відворотів? Проте подібний дизайнерський хід має декілька суттєвих недоліків. По-перше, мнеться сорочка, а по-друге, виглядає це зовсім не так стильно, як у відомих кіногероїв, які за півтори години встигають урятувати світ як мінімум тричі. Майстрині oleshchuk.com знайшли чудовий вихід із цієї ситуації. Тепер ви можете самостійно регулювати довжину, при чому буде це виглядати дуже стильно.

Головна перевага ручної роботи

Найголовнішою перевагою ручної роботи є те, що ви можете зробити індивідуальне замовлення: ви самостійно обираєте фасон та візерунок, після чого майстри знімають з вас мірки, щоб вишиванка пасувала якнайкраще.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button