Ґаджети

Чому вашим наступним комп’ютером повинен стати iPad

Розповідаємо, чому варто перестати думати про покупку MacBook і подивитися в бік iPad.

Відривна клавіатура

У випадку з MacBook користувач прив’язаний до клавіатури. Її нікуди не сховати, навіть якщо вона не потрібна. Вона буде заважати при перегляді фільмів, при веб-серфінгу, при редагуванні фотографій і так далі. А ось від iPad її можна просто відключити, що автоматично робить його ідеальним компаньйоном в подорожі, на репетиціях, в аудиторії університету і на дивані.

120-герцовий TrueTone-дисплей

Навряд чи це когось здивує, але в iPad Apple ставить свої найбільш просунуті дисплеї. Всі кращі досягнення інженерів корпорації, в першу чергу, освоюються на планшетах, а вже потім на інших пристроях. Ідеальний варіант, як для перегляду кіно в HDR, так і для редагування знімків в Lightroom.

Автономність

Оновлені ноутбуки Apple відзначилися не найкращим часом роботи від одного заряду акумулятора. А ось iPad Pro, навпаки, став працювати довше. Відповідно, в тривале відрядження або на природу краще взяти планшет, а не MacBook Pro, який навіть при виконанні простих завдань «проживе» близько 6-7 годин.

Apple Pencil – відмінна заміна трекпаду

Для малювання, регулювання тонів на зображеннях і анотації документів на Mac, доводиться використовувати трекпад. Безумовно, це кращий трекпад на ринку. Зручний, точний. При цьому він не йде в ні яке порівняння з фірмовим стилусом. Apple Pencil і точніший, і чуйніший, і швидший (не потрібно переміщати курсор перед тим, як почати взаємодію з яким-небудь елементом інтерфейсу).

Дешевий софт

Власники iPhone і iPad не звикли платити великі гроші за програмне забезпечення. Тому часто ідентичні програми на macOS і iOS значно відрізняються в ціні. Наприклад, менеджер завдань Things для комп’ютера обійдеться в 60 доларів, а версія для планшета коштує в два рази менше. Те ж саме стосується напівпрофесійного софта зразок BIAS FX, який продається в App Store за 11 доларів, а ось Mac-версія обійдеться майже у 100 доларів. І це далеко не всі приклади.

Безпека

За весь час існування iOS її так і не вдалося нікому зламати. Власне, цим все і сказано. У macOS ж навпаки майже кожен місяць знаходять новий пролом, який піддає небезпеці конфіденційну інформацію. Зараз у кожного другого в комп’ютері зберігається практично все життя, тому він повинен бути безпечним і надійним, навіть якщо ви про це не особливо замислюється.

Кнопка «Наверх»