Ґаджети

ВООЗ випустила додаток про COVID-19

ВООЗ випустила офіційний додаток з останньою інформацією про COVID-19. Він може також надавати дані, які пов’язані з конкретною локацією користувача.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) запустила мобільний додаток, де можна знайти підтверджені інструкції, новини та оновлення, які стосуються COVID-19. Як відзначили в організації, в ньому не буде функції відстеження контактів, це програма надає лише просвітницький сервіс. Спочатку ВООЗ хотіла випустити додаток у квітні, проте пізніше пояснила, що він не був призначений для публічного доступу.

Ця програма буде корисною для інформування та обмеження поширення COVID-19 шляхом надання рекомендацій з безпеки та актуальної інформації.

В розділ COVID-19 Updates можна знайти останні новини та інформацію, а також повідомлення в режимі реального часу, засновані на місцезнаходженні користувача. На головному екрані можна знайти випадки захворювання на національному і глобальному рівні, що дозволяє людям відслідковувати спалах коронавірусу. Користувачі також можуть прокрутити вниз, щоб переглянути всі основні санітарно-гігієнічні норми.

Для того, щоб дізнатися докладну інформацію про симптоми COVID-19, в додатку є вкладка Check-Up – там є всі основні й не такі поширені симптоми.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button