Наука

Чверть дорослих людей опинилися щасливі без дітей

Психологи провели дослідження і з’ясували, що чверть громадян США можуть відчувати себе цілком щасливо, не маючи дітей. Принаймні, це показала вибірка майже з тисячі осіб.

Image by Sasin Tipchai from Pixabay

Робота опублікована в журналі PLOS One. «Чайлдфрі» називають людей, які добровільно відмовляються мати дітей. Не варто плутати цю ідеологію з чайлдхейт – відчувають ненависть до малюків.

Найчастіше чайлдфрі навіть не усвідомлюють цього, а просто постійно відкладають народження дитини. Так відбувається до того часу, поки народження стане неможливим.

Проте психологи з університету Мічигану державного університету (США) з’ясували, що відсоток таких людей дуже високий. Принаймні, в США. У дослідженні взяли участь 981 осіб, які проживають в штаті Мічиган. Під час роботи з’ясувалося, що понад чверть з них не мають дітей.

Найцікавіше, що за показниками задоволеності життям вони нічим не відрізнялися від людей, які мають дітей. При цьому бездітні були великими лібералами, ніж ті, хто мав дітей або хотів би їх мати. Розширити свої висновки психологи планують в подальших дослідженнях на цю тему.

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button