Авто

Цей рік стане найгіршим для автопрому з часів кризи 2008 року — прогноз Сontinental

Німецька компанія випустила звіт за 2019 рік, де в тому числі представила своє бачення 2020 року.

Світове виробництво легкових автомобілів знижується третій рік поспіль, 2020 рік не виняток, зазначив у своїй доповіді голова правління Continental доктор Ельмар Дегенхарт.

Протягом 2020 року відновлення економіки не очікується, світове виробництво легкових і легких комерційних автомобілів може знизитися на 2-5% в річному обчисленні. У першому кварталі поточного фінансового року спад світового автовиробництва складе близько 10%. У Китаї, ймовірно, він досягне і всіх 30% в цей період. Прогноз ринку не включає можливі подальші збої у виробництві та ланцюжку поставок, а також падіння попиту в результаті триваючого поширення коронавіруса. В цей час ці чинники складно оцінити, зазначив Дегенхарт.

На додаток до скорочення виробництва, автомобільна промисловість у всьому світі буде відчувати вплив турбулентності, викликаного епідемією коронавіруса, невирішеними торговими конфліктами, різким посиленням норм викиду в Європі і швидкої оцифруванням бізнес-процесів і продуктів.

Абсолютне скорочення виробництва легкових і легких комерційних автомобілів вже досягло рівня, що спостерігалося у кризові 2008-2009 роки.

Однак серйозні проблеми і дають гарні можливості для розвитку. Всі галузі автопрому тепер зазнають глибокі перетворення. Щоб стати успішними, необхідно зосередитися на прибуткових галузях, а це автоматизоване водіння; впровадження нових архітектур автомобілів і підключення автомобілів з допомогою нових високопродуктивних комп’ютерів. Очікується, що до кінця 2022 року кількість фахівців в області програмного забезпечення і ІТ в автогалузі збільшиться на 10%.

Мобільність майбутнього — це, головним чином, електроніка, програмне забезпечення та сенсорні системи. За прогнозом компанії, моделі автомобілів 2030 року будуть оснащуватися комп’ютерами на 50% потужніших тих, що існують зараз. Збільшення обчислювальної потужності дуже важливо, оскільки дозволяє постійно оновлювати програмне забезпечення в автомобілі і адаптувати складні функції до зростаючих побажань більш вимогливих клієнтів.

Високопродуктивні комп’ютери також змінять систему управління в салоні автомобіля. Дисплеї і камери, а також інтелектуальні й адаптовані поверхні будуть легко поєднуватися з активним тактильним зворотним зв’язком. Транспортні засоби будуть мати в салоні великі вигнуті скляні поверхні, що складаються з різних дисплеїв, в тому числі сенсорних.

Натхнення: www.zr.ru

Кнопка «Наверх»