Поради

Де краще купити заміський будинок поблизу столиці?

Котеджне містечко Золоче має беззаперечні переваги: сучасна забудова за новими технологіями, модернова архітектура, розвинена інфраструктура, лише 15 км до Києва, плюс охорона і безпека.

Дуже багато людей хочуть жити у власному будинку поблизу міста.Це відкриває великі можливості, особливо якщо житло знаходиться в зоні 15-30 км. Мешканці столиці постійно роздумують над тим, щоб переїхати із шумного міста в більш віддалене місце. Саме для них було збудоване котеджне містечко преміум-класу Золоче. Воно має багато переваг, які наштовхують людей на покупку нерухомості.

Будинок під Києвом: яким він має бути?

Купити будинок під Києвом – це відкрити для себе більше можливостей. Особливо, якщо він знаходиться на відстані 15-20 км. Кожен, хто живе за містом, може насолодитись пейзажами, подихати свіжим повітрям, відпочити, сходити до води чи посмажити біля дому м’ясо. А в робочий день відправитись до столиці та продовжити вирішувати справи. Жити в будинку під Києвом означає досягти балансу між спокійним сімейним життям та робочим графіком у великому місті з шаленим ритмом.

Коли доходить діло до вибору та покупки котеджу, варто врахувати декілька аспектів, які зможуть забезпечити максимально комфортне життя:

 • Доїзд. До заміського будинку повинна бути можливість легко доїхати. Окрім гарної автомобільної дороги, ще повинен бути постійний громадський транспорт.
 • Комунікації. Мешкаючи за містом, людина не повинна відчувати нестачу усіх благ. У власному будинку повинна бути вода, тепло, каналізація, інтернет, світло, вивіз сміття, розчищення снігу, прибирання вулиць і т.д.
 • Охорона. Це стосується саме котеджних містечок. Дуже важливо, щоб помешкання було надійно захищене.
 • Інфраструктура. Біля заміських будинків повинні бути магазини, аптеки, розваги для підлітків та дітей, салони краси, кафе тощо.

Жити за містом завжди краще ніж серед натовпу та постійного шуму. Особливо, якщо мова йде про столицю.

Переваги житла в котеджному містечку Золоче

Котеджне містечко Золоче пропонує купити будинок під Києвом преміум класу. Серед збудованих котеджів є одно- та двоповерхові, з територією від 8 до 20 соток, з 3-4 спальнями, 2-5 санвузлами та можливістю побудувати басейн на задньому дворі. Ціна також коливається в залежності від потреб покупця.

Жити в котеджному містечку Золоче означає отримати безліч переваг:

 • Всі будинки спроєктовані, як енергозберігаючі.  Вони прохолодні влітку та теплі взимку.
 • На території є котеджі на різний бюджет та з різними умовами всередині.
 • Усі будинки зроблені в однаковому сучасному стилі.
 • Можна придбати будинок повністю зроблений ззовні та з комунікаціями, але без ремонту всередині, або ж замовити готове житло під ключ навіть з меблями.
 • На території є 12 дитячих майданчиків, садок, школа, літні табори, парки.
 • Для дорослих є спорт-зали, яхт-клуб, спа-салони, салони краси, хімчистка, автомийка, ресторани та кафе, магазини та аптеки.
 • Бажаючим придбати дороге житло можна розглядати варіант плавучого будинку з видом на Дніпро. 

Великою перевагою є й те, що від крайньої станції метро до самого містечка їздить громадський транспорт. Ті хто не має авто можуть спокійно доїхати на автобусі. Відстань всього 15 км.

Придбавши житло в котеджному містечку Золоче, можна відчути всі переваги життя за містом та перспективу столиці. Важко постійно жити в шаленому ритмі, а заміський будинок дає можливість відпочити фізично та морально, і набратися сил перед робочим днем. У вихідні можна взагалі не залишати своє містечко, адже інфраструктура передбачає наявність усіх потрібних магазинів та закладів. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button