Поради

Плитка під мармур та дерево – ідеальне поєднання для ванної кімнати

Чим далі, тим частіше люди намагаються в інтер’єрі квартири використовувати натуральні матеріали, або наближені до природи мотиви. Це завжди виглядає стильно та по сучасному. Найбільше в навколишньому середовищі зустрічаються три матеріали: вода, каміння та дерево. Вони дуже гармонійно поєднуються між собою. Це і стало причиною, чому дизайнери часто поєднують ці текстури в інтер’єрах. Плитка під мармур та дерево стане ідеальним рішенням для створення ванної кімнати. Інтернет магазин плитки etalonk.com пропонує своїм клієнтам великий вибір та доступні ціни.

Причина популярності плитки під мармур та дерево

Мармур та дерево – це два матеріали, які максимально наближені до природи. Люди хочуть їх використовувати в дизайні свого житла, але деякі фактори не дають цього зробити.

Натуральний мармур має високу ціну, він може пошкодитись від механічних ударів та навіть від засобів для миття. Дерево взагалі не рекомендується використовувати у приміщеннях, де підвищена вологість. Виходить, що такі натуральні матеріали аж нік не підійдуть для ванної кімнати. 

На щастя, вихід знайшовся. Виробники почали робити плитку з візерунком під дерево та мармур. Виглядає стильно та максимально наближено до справжніх природних матеріалів. При цьому такий вид оздоблення стін надійніший та дешевший.

Як поєднати дерево та мармур в дизайні ванної кімнати?

Плитка під мармур та дерево може бути абсолютно різною. Якщо поєднати ці два матеріали між собою без певного алгоритму, то результат може засмутити.

Мармур на плитці може бути двох видів:

  • Спокійний. Виконаний в пастельних світлих тонах (білий, бежевий, сірий) з тоненькими темними рисочками. 
  • Агресивний. Це мармур в темних тонах з яскраво вираженими візерунками. Він відразу кидається в очі.

Те ж саме можна сказати про дерево. Воно може бути нейтральне, світле, легеньке, або ж навпаки важке, темне, масивне. 

Дуже важливо правильно поєднати обидва матеріали. Для початку треба визначити на чому буде акцент. Якщо на дереві, то тоді варто звернути увагу на спокійний мармур. Якщо вибрати агресивну плитку під камінь, то дерево повинне бути нейтральне.

Ось декілька варіантів вдалого поєднання:

  • Підлога та робочі панелі з агресивного мармуру, а стіни зі спокійного дерева.
  • Стіни із мармурової білої плитки, а підлога те меблі дерев’яні.
  • Вся ванна виконана із мармуру у світлих тонах, а лише низ із дерева.

Іноді дизайнери створюють весь дизайн з однакового пастельного мармуру, а дерев’яними роблять лише двері до шафи чи інші деталі. Таким чином створюються акценти. 

Оздоблювати ванну повністю дерев’яними елементами не рекомендується. Вона може виглядати не затишною та занадто темною.

Переваги використання плитки під дерево та мармур

Дизайнери не просто так вигадали таке цікаве поєднання, як мармур та дерево. На це є декілька причин:

  • Актуальність. Інтер’єр виконаний з використанням таких матеріалів ніколи не стане застарілим. Такий дизайн буде стильним протягом багатьох років.
  • Надійність. Ванна виконана з дерева та мармуру буде довго слугувати без пошкоджень.
  • Універсальність. Природні мотиви гармонійно поєднуються із будь-яким стилем.
  • Легкість в догляді. Ванну зроблену з плитки під мармур та дерево легко мити та підтримувати чистоту. Достатньо просто протирати поверхні вологою ганчіркою.

Ми однозначно рекомендуємо використовувати плитку, яка нагадує дерево та мармур у ванній чи навіть інших кімнатах у квартирі. В такому приміщенні буде завжди по-домашньому затишно та стильно. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments