Поради

Де пройти гінеколога у Львові

Якщо вам необхідно відвідати гінеколога у Львові, то краще звернутися в медичний центр Дельта Мед. Гінекологія Львів – це компетентні лікарі, якісне обслуговування і доступні ціни.

Прийом гінеколога

Гінеколог – лікар, який займається жіночими захворюваннями репродуктивної системи. Не варто соромитися цього лікаря, інакше ви можете пропустити початок серйозного захворювання. Гінеколог виявить хворобу і після діагностики своєчасно почне лікування.

У медичному центрі Дельта Мед вам нададуть кваліфіковану допомогу. Персонал добре розуміє, що довіра пацієнтів залежить від якості послуг. Лікарі центру мають великий досвід в лікуванні гінекологічних хвороб і мають достатній рівень професійних знань.

Кожна жінка повинна дбати про своє здоров’я. Не слід забувати про відомий принцип, що профілактика – це краще, ніж лікування. Раз на рік необхідно проходити жіночого лікаря-гінеколога. На прийомі лікар збере анамнез, виконає огляд, призначить аналізи і дасть консультацію.

Які захворювання лікує гінеколог

Жіночий організм – складний механізм, в роботі якого можливі деякі збої. Обстеження має проходити кожна жінка, але особливо матусі після пологів. Лікаря треба відвідати при змінах в молочних залозах, нерегулярних менструаціях, болях внизу живота. Спостереження гінеколога важливо при плануванні зачаття і в період вагітності.

До гінеколога слід звернутися в таких випадках:

• порушення гормонального фону;
• печіння і дискомфорт в вульві;
• порушення менструального циклу;
• безпліддя;
• дискомфорт під час інтимної близькості;
• запальний процес в яєчниках;
• венеричні хвороби.

Лікарі центру Дельта Мед проведуть повне обстеження і виявлять причини патології. У центрі здійснюються різні діагностичні методи.

Відвідати лікаря необхідно, якщо ви плануєте користуватися контрацептивами. Медичний спеціаліст допоможе підібрати правильний метод контрацепції, якщо ви не плануєте вагітність.

Діагностика в Дельта Мед

Дізнатися докладніше про інструментальні методи діагностики центру Дельта Мед можна за посиланням https://delta-med.com.ua/services/kabinet-uzi/ – ви можете записатися на УЗД і виконати повний аналіз органів. Проводиться діагностика вроджених аномалій, придбаних патологій, різних пухлин. На УЗД можна виявити стан молочних залоз.

Для виявлення хвороб також застосовуються:

• гістероскопія – дослідження порожнини матки;
• кольпоскопія – дослідження шийки матки;
• бактеріологічні мазки;
• цитологія і біопсія – дослідження біоматеріалу тканин.

Діагностичні кабінети центру обладнані новітніми дослідними апаратами. За допомогою сучасного обладнання можна виявити захворювання матки і яєчників. Дослідження проводять фахівці з великим досвідом роботи.

Лікар-гінеколог веде прийом за записом. Подібний захід діє для зручності пацієнток. Вам не доведеться чекати в довгій черзі перед лікарським кабінетом. Записатися на прийом можна на сайті медичного центру Дельта Мед.

Всі співробітники Дельта Мед – фахівці, які відрізняються високою культурою поведінки. У Центрі практикується шанобливе ставлення до пацієнтів. Звернувшись в медцентр, ви не зіткнетеся з хамством і невіглаством. Ваше інтимне життя ніхто не буде обговорювати і засуджувати. До послуг пацієнток – досвідчений медперсонал і лікарі. Під час приватного прийому ви можете задати питання про своє захворювання лікарю і отримати докладні роз’яснення. Вам не доведеться сумніватися в компетенції лікарів центру – пацієнтам ставиться абсолютно точний діагноз.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button