Поради

Де сьогодні можна купити якісну, надійну сільгосптехніку?

Щоб не витрачати час на пошук сільськогосподарської техніки, бігаючи різними магазинами, ви можете відвідати спеціалізований інтернет-магазин тракторів “Трактор Трейд”, який працює по всій території України. На сайті представлений великий вибір надійної та легкої в керуванні агротехніки вітчизняних та іноземних виробників, яка добре себе показала при виконанні сільськогосподарських робіт. Магазин пропонує такі основні категорії: мінітрактори, мототрактори, мотоблоки, навісне обладнання. В каталозі опублікована інформація про кожний з представлених товарів.

До переваг магазину відноситься доступна цінова політика. Пропонувати низькі ціни стало доступним завдяки співробітництву з виробниками та відсутністю додаткових комісій посередників. Наша база відрізняється оптовими постачаннями, працюємо з відомими брендами та промисловими підприємствами. Пропонуємо кваліфіковане гарантійне та післягарантійне обслуговування, безкоштовне доставлення, придбання товару в кредит. Інтернет-магазин «Трактор Трейд» створений для тих, хто віддає перевагу роботі з якісною сільськогосподарською технікою.

Мінітрактори Трактор Трейд

В умовах розширення господарства володільцю земельного наділу від 5 га вже не обійтися лопатами, граблями, ручними та моторизованими мультикультиваторами. Саме для обробки таких ділянок використовуються невеликі мінітрактори – повноцінний технічний засіб, який може значно знизити затрати праці, є легким в експлуатації та управлінні. Не дивлячись на те, що має маленькі розміри, підходить і для орання землі. З його допомогою можна виконувати різні роботи, зокрема:

  1. Саджати рослини, вбирати готовий врожай, косити траву, вивозити сміття зі свого господарства, що можливе за допомогою обладнання навісного типу.
  2. Обробляти грунт в умовах відкритих та захищених грядок. Для роботи на великих промислових теплицях, садах та засіяних полях підходять саме компактні моделі.
  3. Навесні та восени – для польових робіт, взимку – прибирання території, транспортування вантажів.
  4. Проведення орання та культивування, боронування, перевезення, навантаження, що можливо завдяки придбанню навісного обладнання.

Каталог компанії пропонує мінітрактори “Трактор Трейд” за ціною заводу-виробника. Вся продукція має відповідні сертифікати та додаткову гарантію якості.

https://www.youtube.com/watch?v=UZuxtkuR9RE

 

Мотоблоки та мототрактори

Мотоблоки все частіше притягують увагу людей, що працюють на землі. Мають декілька переваг перед більш потужною технікою: зручні в експлуатації, керувати ними може недосвідчений водій, потребують невелику кількість пального, порівняно недорогі та легкі в технічному обслуговуванні. Можуть виконувати різну роботу в залежності від комплектації:

  • обробляти грунт;
  • косити траву;
  • перевозити вантажі;
  • саджати та прибирати картоплю, коренеплоди;
  • перевозити нетяжкі вантажі.

Мототрактори за своїми особливостями та призначенням нагадують звичайний трактор, відмінні від нього габаритами – значно менші та легші ніж повнорозмірний варіант. За призначенням виконують ті ж функції, що і мотоблок, але за потужністю перевищують його показники. Управління мототрактором схоже на управління автомобілем. Конструкція обладнана кріслом водія, рулем, педалями та ручкою перемикання передач. При управлінні мототрактором відсутнє фізичне навантаження на людину. Якщо техніка необхідна для обробки поля площею 2-3 гектари, то необхідно придивитися саме до мототрактору, за менших розмірів – мотоблок. Ціна мотоблока буде нижчою.

Легка сільськогосподарська техніка все частіше використовується в Україні. Мотоблоки та мототрактори, які можна придбати в інтернет-магазині тракторів “Трактор-Трейд, оснащені додатковим обладнанням, яке суттєво розширює можливості техніки. На сайті представлена велика кількість навісного обладнання, сортована за виробниками та типом. Наші спеціалісти проконсультують покупців про всі особливості представленого товару. Достатньо зв’язатися з представниками компанії самостійно по номеру гарячої лінії або замовити зворотній дзвінок.

Ми будемо раді вас бачити серед наших постійних клієнтів!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button