Поради

Декілька порад, як вибрати гіроборд

За останні роки з’явилося багато видів електротранспорта, але діти найбільше полюбляють гіроборд. Тому перед батьками все частіше постає питання: як правильно вибрати такий пристрій?

Що таке гіроборд

З приходом тепла діти та молодь починають витягати свій транспорт і кататись вулицями. Якщо звернути увагу, то можна помітити, що гіроборди у Луцьку стали дуже популярними. Що ж це за пристрій?

Гіроборд являє собою платформу, оснащену двома колесами. Щоб нею керувати, потрібно задіювати ноги та тулуб. Тому це не дуже легка справа, адже треба постійно утримувати рівновагу.

Як управляти гіробордом

Їздити гіробордом нескладно, але потрібно зрозуміти суть керування. Цей вид транспорту не має керма, за це відповідає тіло людини. В самій платформі вмонтовані двигуни і датчики, які реагують на нахил тіла.

Для початку треба відчути гіроборд, навчитись утримувати рівновагу та спробувати повільно поїхати вперед. Для цього потрібно нахилити легко тіло вперед. Чим більший нахил – тим більша швидкість. Щоб поїхати назад, треба нахилитись назад.

Для повороту варто просто сильніше натиснути потрібною ногою. Все дуже просто. Але не забувайте, щоб навчитись, вибирайте рівні поверхні та візьміть із собою когось, хто може допомогти не впасти. Часто процес навчання не займає більше 10-20 хв.

Як вибрати гіроборд

Під час вибору гіроборда грають велику роль його характеристики.

  • Колеса. Вони відіграють одну з найважливіших ролей. Від них залежить ціна та якість катання. Колеса бувають литі або ж гумові. Якщо обрати другий варіант, то треба бути готовим, що їх треба буде час від часу підкачувати. Розмір теж буває різний: від 16 до 25 см діаметром. Найпопулярніший варіант – 16 см. Але дехто обирає прохідніші моделі із 20 або 25 см. До речі, чим більший розмір, тим більша ціна.
  • Потужність та швидкість. Мотор у гіробордів може бути від 250 W і аж до 700 W. Зазвичай, покупці віддають перевагу моделям 250, 350, 500 W. Швидкість в гіробордах невисока, але вони і не призначені для повноцінного швидкого пересування по місту. Максимум – 12-16 км/год. Цього цілком достатньо щоб покататись для розваги чи доїхати до потрібного місця.
  • Навантаження. Практично всі гіроборди (стандартні моделі) призначені для перевезення не більше ніж 100 кг. Але є й такі, що можуть витрати 120 і більше кг.
  • Акумулятор. Це важливий фактор, бо від нього залежить, скільки можна їхати на гіроборді без підзарядки. Є моделі з однією або двома батареями. Для розуміння – одна батарея на 38 Вт може забезпечити до 25 км пересування. Заряджаються гіроборди від звичайної розетки приблизно 2 години.
  • Додаткові функції. Є безліч моделей гіробордів, які оснащені підсвіткою на колесах чи корпусі, а також можуть мати пульт дистанційного управління. На це варто також звернути увагу.

Гіроборди – це цікавий і зручний вид транспорту як для дитини, так і для дорослого. Хоч він і розрахований більше для розваг, але спробувати хоча б раз в житті на ньому покататись варто. Якщо ви вирішили придбати собі гіроборд, пропонуємо ознайомитись з асортиментом Алло. З такою кількістю моделей будь-хто зможе підібрати транспорт під свої уподобання. А вигідні умови роблять покупку ще приємнішою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button