Поради

Послуги охоронної компанії «Ефорт»: піклування про безпеку клієнтів та їхнього майна

Ми живемо у буремні часи, коли безпека власного життя та бізнесу не здається чимось, що гарантовано само по собі. Про збереження майна та цінностей не всі можуть подбати самостійно. Для цього варто звернутися у професійні компанії. Охоронне агентство Ефорт пропонує широкий спектр послуг для фізичних осіб та підприємств: охорона компаній, пультова охорона по привабливій ціні, супровід вантажів, встановлення систем відеоспостереження та ін. 

Пультова охорона для захисту приватного житла 

З кожним роком серед власників квартир, великих та малих складів все популярнішою стає послуга пультової охорони приміщення. Це простий та недорогий спосіб уникнути крадіжки, убезпечити своє житло від наслідків затоплення, пожежі тощо. Пультова охорона складається з приладів та датчиків, які відстежують зміни у житловому чи комерційному приміщенні. 

Залежно від потреб клієнта можна встановити різні типи систем. Наприклад, деякі сканери зчитують не лише рухи, а й виникнення задимлення, витік газу, прорив труб. Сигнал від сенсорів надходить до контрольного пункту, і спеціалісти одразу прибувають на місце пригоди. Перевагою цього методу охорони є те, що співробітнику не потрібно постійно перебувати на об’єкті. 

Такий підхід дозволяє замовнику значно знизити затрати на охорону житла чи комерційного приміщення. Застосовувані елементи мають високу якість, тому повідомляють про будь-які зміни своєчасно. Деякі системи сповіщають про пригоду пульт охорони агентства та замовника послуги. 

Які функції виконують пультові системи охорони

На ринку представлене різноманітне обладнання, здатне виконувати різні задачі. При виборі потрібно орієнтуватися на особливості функціоналу:

  • система відеоспостереження з опцією запису на диск;
  • система, яка реагує на виникнення пожежі та має пристрої для автоматичного гасіння вогню;
  • тривожна кнопка для виклику групи реагування;
  • обладнання, яке відключається автоматично у запланований час;
  • система, яка відключається після сканування відбитка пальця;
  • обладнання з функцією відправки сигналу на смартфон чи комп’ютер. 

Деякі охоронні системи реагують на проникнення в квартиру сторонніх людей, проте не реагують на рухи домашніх тварин, які перебувають в домі. Пультова охорона дозволяє уникнути крадіжок та псування особистого майна внаслідок виникнення нещасних випадків. 

Супроводження вантажів: кому варто скористатися послугою 

На ринку транспортних послуг важливим фактором є збереження вантажу, за який відповідає компанія. Переміщення цінних вантажів рекомендовано здійснювати у супроводі професійних охоронців, які навчені діяти у нестандартних ситуаціях. 

Перевізники стикаються з різними ризиками під час доставки вантажів. Найпоширенішими є крадіжки майна. Існує чимало прикладів втрати цінного вантажу. Водій не може постійно контролювати вміст машини. Інколи самі водії виявляються недобросовісними виконавцями своєї справи. Часто злочинці організовують розбійні напади чи шахрайські дії з метою заволодіння майном. 

Ще однією поширено причиною пошкоджень та несвоєчасної доставки стають аварії на дорогах. Більшість випадків стається через перевтомлюваність водіїв, які просто засинають під час роботи. Супроводжуючий охоронець простежить за дотримання водієм графіку відпочинку. 

Професійні охоронці агентства «Ефорт» мають досвід супроводження вантажів на різних видах транспорту та гарантують повне збереження цінних посилок. Замовити послуги компанії можна за контактними номерами телефонів, що вказані на сайті. На сторінці вдасться ознайомитися з географією присутності відділень та вартістю надання послуг.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments