Поради

Як поміняти газову плиту

Придбання нової газової плити, як і будь-якої іншої побутової техніки, є значущою подією для кожної сім’ї. І багато думають про те, що її підключення можуть здійснювати лише спеціалізовані служби. Але це не так. По-перше, для гарантійного обслуговування не має ніякого значення те, хто здійснював підключення. А по-друге, цей процес досить простий і вимагає мінімальних здібностей для монтажних робіт. Головне в заміні газової плити — не метушитися і дотримуватися основи техніки безпеки. І тоді у вас все вийде на найвищому рівні.

16-06-15-foto-600x338-1 (2)

1) Для того щоб поміняти газову плиту, потрібні певні інструменти: газовий ключ №1; сантехнічний розвідний ключ (можна замінити ріжковими ключами на 22-24 і 27); плоска викрутка (не завжди може знадобитися, але краще підготувати її заздалегідь); фум стрічка, локтайт нитка, пакля (будь-який з трьох варіантів); паронітові прокладки 1/2; газовий шланг необхідної довжини; кульовий кран 1/2; мильна емульсія; пензлик або квача; малярний рівень.

2) Перед початком проведення робіт необхідно перекрити газовий кран, що знаходиться в приміщенні. І відкриттям будь-якої конфорки перевірити, чи немає витоку газу.

3) Для демонтажу старої плити необхідно викрутити згін з крана. Це здійснюється з допомогою двох ключів: одним дотримується кран, а іншим викручується зганяння. Це дія, як і всі наступні, проводиться при відкритому вікні або кватирці і в знеструмленому від електроенергії приміщенні.

4) Відключена від газопроводу стара плита ставиться в бік, а краще взагалі прибрати з приміщення. Щоб вона банально не заважала виконувати підключення нової газової плити.

5) Далі необхідно намотати ущільнювач на різьбу крана і згону плити. Незалежно від того, яка обрана фум стрічка, нитка локтайт або клоччя, їх слід попередньо злегка змочити. Також варто стежити за тим, щоб намотаний шар не був занадто товстим чи тонким.

16-06-15-foto-600x424-2

6) Наступним кроком є підключення шланга. Воно здійснюється спочатку на газовій плиті, а потім до крана газопроводу. Затягування гайок шланга, як на сгоні, так і крані, необхідно виконувати за допомогою двох ключів. Робиться це так: одним ключем утримується згін/кран, а іншим прикладаються зусилля на гайку. Такий спосіб потрібен для того, щоб не зробити деформацію газопроводу або внутрішньої системи плити.

7) Передостаннім етапом в процесі заміни газової плити є перевірка якості з’єднання шланга. Вона проводиться за допомогою мильної емульсії. Для цього потрібно з допомогою помазка або пензлика щільно нанести її на місця з’єднання і поспостерігати протягом декількох хвилин. Якщо поява мильних бульбашок не спостерігається, то все виконано якісно, і можна переходити до останнього етапу. Ну, а у разі утворення бульбашок варто повторювати 5-й і 6-й пункт до тих пір, поки мильна емульсія не буде перебувати в спокійному стані.

8) У підсумку слід встановити нову плиту на необхідне місце. Також варто не забувати про можливість відрегулювати ніжки. Це потрібно робити, спираючись на дані малярного рівня. Крім стійкості самої плити, дані дії не дозволять скочуватися жиру в одну сторону сковороди.

Всього сім нескладних дій потрібно для того, щоб поміняти газову плиту. І крім економії коштів, кожний випробує масу позитивних емоцій. Адже будь-яка виконана власноруч робота викликає гордість не тільки виконавця, але і у членів його сім’ї.

Натхнення: sovetclub.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button