Поради

Декор для свята: найкращі ідеї та матеріали

Коли є бажання створити святковий настрій, прикрасити приміщення до свята, привітати іменинника так, щоб йому це запам’яталося, одразу спадає на думку скористатись повітряними кульками, надутими гелієм.

Букет з повітряних кульок вже став традиційним елементом привітання з днем народження, а кульки з відповідними написами і фольговані кульки цифри можна вибрати на будь-який випадок: і для малих діток, і для підлітків та молоді, і навіть для дуже дорослих ювілярів.

Суперова ідея — сховати кульки і подарунок в величезну картонну коробку-сюрприз, особливо подобається таке привітання дітлахам, адже момент відкриття коробки, в який щось сховане, такий інтригуючий і захопливий!

Існують латексні та фольговані кульки з написами практично до будь-якого свята, навіть на хеловін, на день святого Валентина, на гендер паті і виписку з пологового будинку.

А ще повітряні кульки, надуті гелієм, це чудовий матеріал для прикрашання великих святкових зал, зокрема, на весілля. З великих гелієвих куль створюють фантастичний аеродизайн, коли кулі певним чином розташовують під стелею, а також з них сплітають весільні арки, гірлянди, прикрашають вхід і роблять фотозони для відео і фотозйомки гостей і молодят. Яскраві, барвисті кульки, зі смаком поєднані в композиції, прикрасять святкову фотосесію і зафіксують в фотографіях радісний святковий настрій на довгі роки.

А щоб святковий декор коштував мінімально, краще закупити повітряні кульки оптом, разом з іншими аксесуарами. Вигідну покупку можна здійснити в інтернет магазині кульок і святкового декору, варто лише зайти на сайт і замовити все одразу з доставкою.

Щоб свято було оформлено оригінально і яскраво, не пошкодуйте часу на вибір кульок і проявіть креативність. Для дитячого дня народження знайдіть улюблених героїв мультиків дитини серед фольгованих кульок фігур. Це одразу і декор, і іграшка, що проживе до двох тижнів.

А ще малюки в захваті від прозорих кульок баблс, надутих сфер зі спеціального пластику, в середину яких можна помітити світлодіоди, кольорове конфеті чи ніжне пір’я. Такі кульки можна прикріпити до спеціальної палички, і ввечері прозорі кульки зі світлодіодами виглядають казкво і фантастично! Доречі, в непрозорі різнокольорові латексні кульки також можна помістити світлодіодні модулі і вечірка стане одразу романтично-загадковою.

Можна стверджувати, що повітряні кульки разом з різноманітними супутніми аксесуарами — найкреативніший матеріал для святкового декору. Комбінуйте на свій смак, вигадуйте нові композиції, поєднуйте те, що до вас не поєднував ніхто — і робіть життя яскравим!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments